Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit gondolnak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit gondolnak egy olyan férfiről, aki nem akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hova sorolják ezeket a férfiakat?

2017. nov. 10. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehova nem sorolom. Joga van úgy élni, ahogy akar.
2017. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A magányos vagy épp az egyedi szemléletű férfiak csoportjába sorolom be magamnak, egyébként meg megállapítom, hogy ez esetben, biztosan nem egymást keressük.
2017. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
Azt, hogy önmagát ámítja ezzel a kijelentéssel. Kifelé ezt mutatja, belül meg beleőrül, hogy nincs senkije. Nem mehetünk az alaptermészetünkkel szembe: az ember társas lény. Szóval aki fennen hangoztatja, hogy nem akar, az valójában nagyon is...
2017. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jó, ezeket értem, amiket ideáig irtatok, de az ilyen férfi lúzer kategória nektek, vagy inkább izgalmas? Igy értettem a kérdést elsősorban.
2017. nov. 10. 17:22
 5/24 anonim ***** válasza:
3%

#4


Ha nem akar párkapcsolatot, akkor mégis milyen véleményem legyen róla?


Az ő döntése, ha ő így szeretne élni, nekem nincs beleszólásom. Ha szimpatikus lenne, attól még barátok lehetnénk, ettől se nem több, se nem kevesebb valaki a szememben.


Egy embert, legyen az férfi vagy nő, nem a párkapcsolatai határozzák meg elsősorban.


Tény, furcsának, furcsa, de ettől nekem, nem elítélendő. Az én szememben jobb, mint, ha biszexuális vagy homoszexuális lenne, mert őket nem tudom megérteni, de nem is kell, szerencsére nincs is ilyen ismerősöm.

2017. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnám lúzernek, max könyvelném magamban, h akkor nem is számítok tőle semmire (úgy értem, tuti nem fogunk összejönni) és nem akarok közel kerülni hozzád. Barátnak tekintenélek maximum vagy ismerősnek. Különösebb gondolataim nem lennének ezzel kapcsolatban.
2017. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Nálam ez attól függ, hogy miért nem akar. Ha azért, mert "minden nő k.va", "engem egy nő ne csicskáztasson" vagy "jajj hát én úgy se kellenék senkinek", akkor nálam lúzer kategória.

De ha szimplán csak azért, mert jól érzi magát egyedül, vagy a karrierjére koncentrál, vagy nem férne bele az idejébe, vagy most volt túl egy szakításon stb stb, akkor szíve joga, abszolút nem ítélem el miatta.

2017. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
33 éves nő vagyok, és én nem akarok párkapcsolatot. Ez abszolút saját döntés, és nem hiányolok semmit, nem is szoktam azt mondogatni, hogy a férfiak milyen szemetek, vagy hogy engem senki nem szeret, és ebbe belehalok, stb. Örömmel megyek a barátaim esküvőjére, szeretem a gyerekeket, szeretek velük játszani. Tehát szerintem van olyan, hogy valaki az egyedüllétet választja, és az életében a karrier a fontosabb. Néhány hónappal ezelőtt nagyon csúnyán vitatkoztam egy férfi barátommal, és akkor kiderült, hogy ő lenéz engem emiatt. Szerintem ez nem jó, szerintem mindenki élje úgy az életét, ahogyan szeretné, és arra koncentráljon, amit ő maga tart fontosnak. Ebből kifolyólag én a kérdésben szereplő férfit semlegesnek ítélném, nem ennek alapján alkotnék róla véleményt.
2017. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok, pláne izgalmas nem lesz egy ilyen pasi. A lúzerség nem ezen múlik, nem a kapcsolattól lesz valaki lúzer.
2017. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ettől önmagában nem lúzer. Max ha nyilvánvalóan akkor se kapna nőt, ha akarna...
2017. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!