Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kilátástalan volna a helyzetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátástalan volna a helyzetem?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki minden téren lehagy. Tehetősebb nálam, fejlettebb országban is él, és szerintem szebb is nálam. Tegyük fel, hogy kemény munkával meg is szedem magam, de azzal is csak itthon érem el azt a szintet, amit ő külföldön, ilyenkor szerintem nem sokat számít, hogy vele ellentétben saját erőből érem el mindenzt. Tegyük fel, hogy rendbe hozom a külsőm, az indok már meg is van rá. Tegyük fel, hogy kiköltözök, és ott is tudom tartani a szintet. Tegyük fel, hogy mindez megvan. Kérdés, hogy hogyan tovább...

2019. febr. 5. 05:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel annak a nőnek akkor most is tetszel.Ha tegyük fel úgy mész ki,hogy minden rendben,akkor mi az hogy hogyan tovább?
2019. febr. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy tetszem-e neki. Jelenleg mindsn téren a nullàn vagyok, az ismerkedéssel sincs ez másként.
2019. febr. 5. 06:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a pénz,a sikeres karrier és a külső.Van még pár járlékos elem,amelyek a másik számára vonzóvá tesznek.
2019. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!