Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilátástalan a helyzetem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátástalan a helyzetem? (Lent kifejtem. )

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lesz:

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Most nem rég nyíltan felvállaltam, hogy tetszik nekem, szinte minden ismerősöm tud róla. Csak az a probléma, hogy a barátnői azt mesélték nekem, hogy Ő csak barátilag gondol rám, de nem szeretném addig abba hagyni az udvarlást, amíg nem mondja nekem szemtől szembe, hogy ennek nincs értelme. Tényleg lehetetlen kijutni a baráti zónából, vagy mégis van esély, ha esetleg kitartó vagyok?

Normális válaszokat várok, kíméljetek a "bárcsak ne olvastam volna végig" kommentekkel.



2013. júl. 26. 22:37
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
"de nem szeretném addig abba hagyni az udvarlást, amíg nem mondja nekem szemtől szembe," Tedd így!!
2013. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Barcaak vegigovastam volna, akkor tudnek segiteni.


Na, igazabol, semmifelekeppen ne nyalizz, mert azzal teljesen eselytelen leszel. Ha nem nagyon akar semmit a csaj, akkor csinalj ugy, mint aki leszarja ot magasrol, akkor talan magatol akar majd valamit megiscsak.

2013. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek a zónák olyanok mint a túlvilág. Vagy a pokolba kerülsz, vagy a mennyországba, de onnan már semmiképp sem mehetsz át a másikba :D
2013. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tök jó ez a hasonlat, egyben kétségbe ejtő.
2013. júl. 26. 22:42
 5/11 anonim ***** válasza:
nagy esély nincsen rá de hajrá
2013. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy haveromnak 4 év után sikerült átlépni a friend zonet, szóval arra mindig van esély. csak okosan kell csinálni
2013. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ASOT ***** válasza:

utolsónak igaza van!

Lehet hogy neked 10 évbe telik majd de csak sikerül!

Amúgy tartom magam az első válaszhoz.

2013. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teperj míg vissza nem utasít. Akkor vagy férfi ;)
2013. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

van olyan csaj aki észreveszi azt, hogy te teszel neki, de akkor is máshogy tesz, még ha ő is ugyanúgy érez irántad.

az nem lehet, hogy régebben te is tetszettél neki, csak te azt nem vetted észre?

könnyen megeshet :)

(ezt egy lány írja)

2013. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Inkább hagyd.
2013. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!