Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilátástalan a helyzetem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátástalan a helyzetem mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történetem az hogy összejöttem a 17éves szomszéd sráccal mert a férjem többet van külföldön mint itthon és szeretet éhes voltam.Nos a fiú 2hónapja teljesen be van kattanva.Szinte már nálam otthon érzi magát azt csinál amit kedve van.Ez még hadján.Akkor és ott kell szeretkezni vele ahol rájön a lakásban.3 héttel ezelőtt főztem a tésztát a milánóihoz amikor átjött egyből lerántotta a gagyámat és bedöntött eközben a mellem éppen hogy nem éget szét a forró víztől mert kicsit hátrább löktem magam.1 héttel ezelőtt este 1órakor jött át a barátaival erre előttük felnyúlt a punimba meg megfogdosta a mellemet.Ekkor már kidobtam a lakásból de 30perc múlva vissza jött.Mivel van 1 1éves kisfiam is ezért megkértem a gyerek ne lásson semmit ha itt van nálam (pl:sex,alám nyúlkálás) erre pénteken mentünk anyáméktól haza és a kisfiam be kakilt.Haza értem egyből tisztába tenni erre miközben teszem tisztába a fiam lehúzta előtte a szoknyám bugyim mert dugni akart.Erre elküldtem hogy a gyerek előtt nem mert nehogy kihatásal legyen majd az életére felnőtt korában erre nekiállt ott üvöltözni és elment.Erre ma meg míg elmentem Wc-re bele élvezett a levesembe na azért ezt már nem tűröm.Sajna míg rendes volt adtam neki lakás kulcsot így jár kell nálam mindig van hogy hajnal 4kor jön át.Mit tegyek ellene?Azzal fenyeget hogy ha haza jön a férjem elmondja neki de pl ha itthon van a férjem a közelembe sem mer jönni és kezei csókolomal köszön.Hogy tudnám eltávolítani.Elmondanám a férjemnek a dolgot de irtó félek hogy válás lenne a vége pedig szeretem a férjem.Hogy tudnám lekoptatni a fiút?


22/L


Kérem aki csak azért ír hogy belém rúgjon vagy leszajházzon ne írjon.Köszönöm


2011. jún. 26. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim válasza:
59%

szerintem nem vagy szajha ha csak egy kis szeretetre vágytál ez normális.

hidd el nem fog eljárni a szája mert fél a férjedtől :)

2011. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
46%
Hát fenyegesd meg...majd én megpakollak hetente 1x-2x nekem több úgysem kell:)
2011. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Bocs de én pl nem csak arra vágytam hogy 1x-2x megpakoljanak

2011. jún. 26. 17:19
 4/65 WhiteLabel ***** válasza:
66%

Ne mond el neki, ha szereted a férjedet, akkor ne.

Van amit néha jobb magadban tartani... Mond meg a srácnak hogy fejezze be, ha elmondja a férjednek akkor mi van? nincs semmi, ha tagadod neked fog hinni. Már csak a srác kora miatt is, picit átrendezi az arcát és nem lesz gondod vele. Egyébként meg zár csere..

2011. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
15%
Jóh, akkor összebújás is lehet...merre laksz?:)
2011. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
47%
lilwhite egy undorító dagadt pattanásos gyerek...múltkor néztem fészen.
2011. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
Nem véletlen írtam ki a kérdésben az utolsó mondatot.
2011. jún. 26. 17:21
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb út az őszinteség.A férjed megérdemli,hogy tudja mi folyik otthon,míg ő értetek dolgozik.Főleg,ha szereted,bár ha szeretnéd nem aláznád meg.
2011. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:20


Lehet igazad van de mi van ha gyanút kelt benne?Ajtózár cserére gondoltam de ha férjem haza jön mit mondjak neki hogy betörtek?Mert az meg nem jó mert miért nem hívtam rendőrt stb

2011. jún. 26. 17:23
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb jön vedd el tőle a kulcsot. :)
2011. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!