Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ötlet olyan társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ötlet olyan társkeresőre ami tényleg működik?

Figyelt kérdés

Milyen fotókat tegyek fel? Mert nem igazán írtak vissza baddoon például.


Hosszan írjak vagy röviden?


Milyen típúsú özeneteekre nem szoktatok válaszolni?


Jobb ha sokat írok magamról pl mesélek az életemről írok arról hol dolgozom mi a végzettségem mik az álmaim stb?



2019. febr. 8. 00:53
 1/9 A kérdező kommentje:
F/32
2019. febr. 8. 00:53
 2/9 A kérdező kommentje:
üzenetekre*
2019. febr. 8. 00:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem szórakozni akarok, hanem komoly kapcsolat céljából keresnék valakit.
2019. febr. 8. 00:55
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Vagyunk így egy páran! Ugynezekkel az opciókkal. Még a nők sem tudják megmondani mi a probléma...
2019. febr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Tinder. Nekem bejött. Friss képeket, legyen arcos (nem csak baseball sapka + napszemüveg kombó), legyen egész alakos, ruhás, de ne nagykabátban. Nem kell síelős, majd ha addig eljutottatok, akkor megbeszélitek, ki mit szeret stb. Te legyél rajta látható. Nálam a külső dönt, de nem szeretem a a regényeket, sablon ctrl C ctrl V leveleket. Egy szia, szívesen megismernélek bőven elég. Az életed végképp nem, a végzettséges sem, az álmaid sem egyelőre. Én randiztam sokat Tinderről, és randizok is. Ha megvan a szimpátia, akkor pár szó, telón beszélünk és mehet a randi.


N

2019. febr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Én még férfiként is nézem hogy van-e felsőfokú végzettsége a nőnek, az mindegy milyen szakon, szerintem azt jó kirakni. Egyébként egyetértek előzővel.
2019. febr. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
A szöveget nem kell bő lére ereszteni, mert nem sokan olvassák el. Viszont legyen vicces, meghökkentő és tömör. Képeket illetően viszont fontos milyet raksz ki. Szerintem a sokszínű személyiség a nyerő. Nekem 6 képem van, mindegyik más hobbimról. Elég sok találatom van így.
2019. febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fizetős szolgáltatásra, rövid, de frappáns szöveggel és profi képekkel. Akkor van egy hangyapélónyi esélyed.
2019. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

Képekkel kicsit bajban vagyok mert ahhoz valakit meg kell kérjek hogy csináljon rólam újakat. Szelfivel lehet szelfibottal sem tudnék nem igazán tudok egészalakost összehozni így hirtelen, de igazatok van kellene az is.


Ki hogy oldja meg a képeket?

2019. febr. 8. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!