Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőre jó ötlet lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőre jó ötlet lenne, kiírnom hogy nagyon érzékeny típus és nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
Szívem szerint a bemutatkozó szövegnél szívesen kiadnám magam, hogy milyen vagyok teljes valójában és szeretném, ha tudná előre is, hogy én milyen ember vagyok, milyen lányt keresek. Lehet hogy sokaknak ez ijesztő lehet, de nem bírom ezt az egész ismerkedős játszmát és az elején beleszeretnék vágni a közepébe. Szeretném, ha tudná, hogy nem volt még barátnőm, nem jeleskedek könnyen az emberi kapcsolatokban és szeretném, ha elfogadna úgy ahogy vagyok.
2015. jún. 28. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, jó ötletnek nem jó, de legalább őszinte. Inkább előbb "riaszd" el azokat, akik ezt nem tolerálják, úgyis hamar kiderül. Jobb nem zsákbamacskázni.

20/L

2015. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt inkább ne írd ki,mert azt fogják hinni hogy ha ennyire hangoztatod,valami defekt lehet nálad.Azt írhatod hogy érzékeny vagy,meg fogékony vagy a szépre-jóra,blabla,ez még nem vészes.Ha beszélgetés közben felmerül a párkapcsolati téma,írj csak annyit,hogy volt ez-az,de komoly kapcsolatod még nem volt,mert nem találtál olyat akivel komolyabban el tudtad volna képzelni az életet,és ez így jobban hangzik.
2015. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 To7ka ***** válasza:
68%

Ha szeretnél eladni egy autót írd ki hányszor hánytad le a kárpitot részegen, milyen rendszerességgel maszturbáltál a volán mögött, és hányszor koccantál vele amit temperával elfedtél....

Mindenkit elfogsz ijeszteni, pláne egy társkeresőn. Add el magad, utána vedd észre, hogy hopp, kicsit figyelsz magadra, mennyire zúdítod rá másra az érzéseid sokkal könnyebb az isnerkedés, és lassan adagolva szeressétek meg egymást.

2015. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én csak nem szeretném újra lefutni a felesleges köröket és szeretném egyből tudni, hogy érdemes e beszélgetni vele, nem e vagyok a sokadik beszélgető partnere. Ezért írnám így le. Tudom tisztába vagyok azzal, hogy sokakat ezzel elriasztok, de jobb a tiszta igazság, mint a kellemes hazugság és nem akarom azt, hogy se én se ő ne áruljunk zsákbamacskákat.
2015. jún. 28. 23:22
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 Ettől a szar nézettől vagyok rosszul. Nem tárgy vagyok hanem ember.
2015. jún. 28. 23:23
 6/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok: le lehet írni szerintem, de nem kell túl ragozni, illetve eltúlozni, meg oldalas szövegeket írni.

Az egyébként még jól is néz ki- legalábbis magamból kiindulva a lányok szeretik, ha olyasmit írsz, hogy érzelmesebb vagy belül, de nehezebben nyílsz meg, neked ehhez bizalom kell. Szerintem ennyi bőven elég.

2015. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy mit írsz oda. Úgysem fog semmilyen nő rád írni. Inkább nyomd a tindert.
2015. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Interferencia ***** válasza:
Nem jó ötlet, de majdnem mindegy.
2015. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eleve olyan partnerre van szükséged, aki ezt tolerálja. Lehet, hogy elriasztasz vele 99 nőt, de velük úgyse tudnál mit kezdeni. Úgyis azt az egyet keresed, akinek úgy vagy jó, ahogy vagy.
2015. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mivel bárki (rossz értelemben véve bárki) láthatja a bemutatkozásodat, ne írd ki oda ezeket direktben.

A 2. érdeklődő levélben viszont feltétlenül írd le ezeket.

2015. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!