Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme csúnyát mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme csúnyát mondott férfiként közlekedési eszközön ilyen nagyon csinos lányokhoz odamenni?

Figyelt kérdés

Busszal vonattal közlekednek, nincs autóm és nem vagyok gazdag. Szoktam látni vonaton és a buszom ilyen eléggé csinos lányokat akik nekem nagyon bejönnek biztos ti is tapasztaltátok már ezt. Igen tudom nagyon csúnyának mondanak és talán ez egy jelzés is hogy 37 évesen még csak egy nővel voltam. Arra gondoltam, hogy odamegyek és elhívom egy italra ezeket a nőket.

Mire számíthatok, sok visszautasítást kapok majd? Legtöbbnek barátjuk lehet, mit fogok tapasztalni?


2019. febr. 8. 16:46
 1/10 A kérdező kommentje:
# csúnyának.....
2019. febr. 8. 16:47
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Jegyeket, bérleteket"
2019. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
altalaban valahova cellal utaznak ezek az emberek tehat nem fognak veled elmenni italozni. kerd el a szamukat es esetleg utana.... azert ne nagyon fiatal csajokat szolits le. neha hozzam is odajonnek hasonlo ismerkedesi celbol de udvariasan vissza szoktam utasitani oket foleg azokat akik szerint “aranyos” vagyok mert egyaltalan nem vagyok az. :D amugy meglehet probalni, de ahhoz hogy randi legyen belole azert sok csajhoz oda kell menned.
2019. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
37 éves férfiként miért lányokra fáj a fogad??
2019. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem, orulj egyaltalan ha a szinteden levonek kelleni fogsz...ami mar azert a legalja.
2019. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem, de ennek alapvetően nem a kinézethez van köze. Ha buszozok vagy vonatozok, akkor nyilván valahová tartok. Nem hobbiból ülök fel. Így az utazás után úgysem érek rá (de amúgy sem biztos, hogy sok kedvem lenni elmenni valahova egy vadidegen férfival, akiről semmit nem tudok, és gyakorlatilag bármit mondhat magáról... vagy igaz, vagy nem, hallottam már épp elég történetet). Pár perces beszélgetés után meg hülye leszek bármi elérhetőséget megadni, szintén azért, mert bárki lehet az illető, és ki tudja milyen szándék van a háttérben.

Inkább valaki zártabb közegben próbálj ismerkedni: valami hobbi kapcsán, baráti társaságban, tanfolyamon, stb.

2019. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
2019. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

#5 Téged bántott valaki?Miért kell ilyen lekezelőnek lenni?Elég baja van a kérdezőnek.

Kérdező,neten próbálj ismerkedni,beszélgetni.Úgy azért könnyebben megy.

2019. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
ha már itt nem vagy képes elfogadni a “nem” válaszokat és még privátban üzengetni meg lepontozni mindenkit nem tudom mi lesz veled a vonaton...
2019. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem sok értelme van. Egy hozzád hasonló csúnyácska lánynál esetleg.

Most mire számítasz? Lánynak 20-25 körül nevezhető az illető. Tehát csinos, jóval fiatalabb nálad. Te ronda, közel a 40-hez, csóró is vagy. Nem nyerő szitu.

2019. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!