Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor lúzer voltam 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lúzer voltam 20 éves korom előtt, akkor szűz is voltam. Mióta rosszfiús vagyok, csak megbántom a nőket és féléves volt a leghosszabb kapcsolatom, de legalább szexelek. Mi a jó válasz akkor?

Figyelt kérdés

Nem volt férfi-/apakép az életemben kamaszként és azt láttam hogy a tökös, magabiztos, jó dumás barátaim már 15-16 éves kortól kezdve vagy zsákolnak folyamatosan sok lánnyal vagy pedig többéves szerelmes kapcsolataik vannak. Azt hiszem túl kedves, normális, rendes próbáltam lenni. Van egy férfi/haver "lelki társam", akivel már évtizedes jó barátok vagyunk, rengeteg mindenben egyformák vagyunk, de a csajoknál ezerszer sikeresebb nálam akárhogy nézzük (szerelmeket, kapcsolatokat vagy alkalmi szexet).


20 évesen találkoztam PUA-anyagokkal a neten (angol nyelven, nem magyarul!) és sokat olvastam ezekről. A 21. születésnapom előtt pár nappal veszítettem el egy csajjal pár randi után, akivel aztán még két hétig találkozgattunk.

Tavaly volt a csúcs, amikor 2016-ban 11 nővel szexeltem. Legalábbis számok alapján a csúcs, de azóta ettől is elment a kedvem. Volt pár lány, akiket megbántottam, mert talán akartak tőlem valamit, volt akivel fél évig volt járás, volt akivel két hónapig szex nélkül randiztunk, aztán mikor lefeküdtünk megszakítottam vele a kapcsolatot, mert nem hittem el hogy magamért szerethet.


A nők most rosszfiúkra vagy jófiúkra vágynak? Amikor jófiúként viselkedtem, akkor szart sem értem el. Szűz voltam. Így hogy rosszfiúként viselkedem, dugok, de nem tudok kialakítani egy tartós, viszonzott szerelmi kapcsolatot.

Ha már 10 év alatt nem jött össze, akkor nem is vagyok ilyenre képes és csak simán válasszak az egyedüllét és a rendszertelen alkalmik közt? Egyszerűen nem tudom hol a határ, vagy mit kellene csinálni. Ha magamat adom és normális, rendes vagyok, akkor nem vonzódnak hozzám belsőre a nők. Ha rosszfiús vagyok, akkor meg összejön a dugás az olyan fajta lányokkal és/vagy megbántom a normálisakat, akiket valahogy a rosszfiússág bevonzott, de kapcsolatot akarnak.

24/f


2017. jún. 29. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem feltétlen kell rosszfiúnak lenni, de igenis kell egy kis szúrkálódás, flörtölgetés, pajzán utalgatások... de nem szabad túlzásba vinni. Régen én is beszari voltam, úgy gondoltam, hogy nagy úri ember leszek majd a lányokkal, kedves rendes.... a szokásos, amikből itt millió kérdést látni. Mostanában jöttem rá viszont, hogy hogy is kell ezt. Jelenleg 3 csajjal ismerkedek egyszerre, mind a három érdeklődik irántam is. Viszont én nem adtam fel továbbra sem az elveimet, és ugyan belemennél szexbe (hogyne mennék), viszont csak akkor ha ez kölcsönös, és nem csak kihasználás céljából. Szóval ha valaki csak jófiú akar lenni, annak sose lesz semmilyen csaja, aki meg roszfiú, annak nem lesz hosszú kapcsolata. Meg kell találni azt az egyensúlyt a kettő között.
2017. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Megválaszoltad a saját kérdésed igazából. :)

Ott van a válasz,de tisztázom neked:

Mint te is tapasztaltad,jófiúnak lenni,aki tiszteli a nőket és becsüli marhára nem érdemes lenni,mert akkor valóban semmibe vesz az összes nő.

Rosszfiúnak kell lenni egyértelműen,aki semmibe veszi a nőket,és látod akkor máris van sikered,legalább valamennyi.Nos pontosan a "normális"nak vélt nők is a rosszfiúkhoz vonzódnak,sőt az összes nő.

Szóval látod a különbséget...

26/F

2017. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
12%
Bunkonak latod megeri lenni a jo fiuk max lelki szemetesnek jok a noknel
2017. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Tökösség és nagydumásság = nyerő a nőknél; nem függ össze.. Ha szimplán magabiztos vagy úgy is lehetsz jó pasi és jó a nőknél. Nem csak a szexre kell hajtani, bár igen, nagyon fontos, mindkét nemnek.

Úgy alakíthatsz ki kapcsolatot hogy átengeded magad valakinek és meghúzod magad.. kicsit (azaz nem bunkóskodsz privátban, nem "lököd" a hülye menőző dumát a barátnődnek folyamatosan és kinyitod magad neki, több szexet kapsz majd, mint ha csak ezen lennél "h csak dugás legyen a vége mert csak úgy van értelme bárminek is".

Nem ez a lényeg! De majd rájössz.. talán. Sok év múlva.

Hidd amúgy el :D hogy az őszinte érzelme, a bizalom sokkal fontosabb mint a szex. De talán majd lassan rájössz vagy majd úgy 65 körül.


Nem tudod kialakítani mert.. ami könnyen jön, nem tart soká, ami nehezen jön össze az meg ált. tartósabb. Nem kell rögtön megdugni aznap vagy 2.randin vagy a második héten hogy ismered. Én elhiszem h aktív életet élsz/éltél.. és/de szeretnél vmi komolyabbat talán, de szerintem gondolkodj el picit.


..Majd ha mindenkinek csak egy éjszakára kellesz, és másnap már a nevedre sem emlékeznek, akkor fogsz rájönni, hogy milyen jó lenne, ha valaki azért bújna hozzád éjjel, mert téged szeret a világon a legjobban. És ezt utólag fogod értékelni..


Továbbá jó fiú (nemegyenlő) lúzer! Te így hogy felvettél egy álszerepet hogy többet dughass de valószínűleg mélyen érzékenyebb vagy. :D Na, Te = lúzer!


A lányok inkább vágynak rosszfiúsabb pasikra.. ha titkon is de így van, mert az adrenalin meg szexis (akinek jól áll, meg vonzódnak ehhez, a kihívás, meg a tudat hogy őket egy rosszfiú akarja és ők a préda! :)De lehetsz jó és rossz is egyben. Volt ilyen barátom. Azt hittem hogy egy bunkó, beképzeld fasz.. de ahogy kettesbe kerültünk megváltozott és átváltott - nem nyálas jófiúba vagy lúzerbe - hanem egy érző őszinte, figyelmes, kedves lénybe. Nem kell szünet nélkül a hülyeséget mutatni, meg oktató anyagból tanulni, Istenem.

2017. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt, nincs olyan, hogy "mire vágynak a nők". Ez olyan, mintha kijelenteném, hogy a pasiknak, mármint az összesnek a szőke, D-s mellű, isten tudja milyen lányok kellenek, te meg csak pislogsz, mert neked nem is ez az eseted, nem érted, mi alapján mondom meg, hogy neked ki tetszik. Minden nőnek más jön be.

Igen, lehet, hogy megfektettél x csajt úgy, hogy tahó voltál. És? Ettől még "a nőknek" nem ez kell, Max egy rétegüknek.

Nos, most előtted a döntés, hogy a nők melyik csoportjának szeretnél bevágódni: Az egyszer használatos alkalmi csajoknál, vagy a kapcsolatra vágyó, érzékenyebb lányoknál.

Mondjuk a 100%-os angyali jófiú kevés embernél jön be, mert sok ilyen srác beleesik abba a hibába hogy pincsikutya lesz... ha már nekem kéne tanácsot adnom, azt javasolnám, hogy találj egy arany középutat. Legyél megbízható, de ne talpnyaló. Legyél kedves, de szurkálódó. Legyél figyelmes, de legyen benned egy EGÉSZSÉGES önzés, be hagyd magad dróton rángatni. Nem kell a nőkkel bunkózni, se magasabb rendű lényekként kezelni.

A legtöbb kapcsolatban élő ismerősöm ilyesmi, szerintem ez nagyobb eséllyel válik be, mint bármelyik szélsőség, ráadásul ezt simán lehet úgy hozni, hogy magadénak érzed a stílusod, nem megjáttszottnak.

24 évesen pedig ne temesd magad, az elkeseredettség senkinek nem vonzó.

2017. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen lányoknak jó leszel,köszönöm,hogy a normálisabbakat meghagyod pl.nekem 😊
2017. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Ja igen: A párom is kedves, udvarias, törődő, stb, ezek alapján "jófiú", de nem hagyja magát, nem lesz lábtörlő, magabiztos, vannak céljai amikért tesz, mivel legjobb haverok is vagyunk így folyton beszólogat nekem (kölcsönös), szóval se nem 100% jófiú, se nem 100% rosszfiú.

Tűzbe mennék érte, a kapcsolatunk pedig lényegében tökéletes lassan 3 éve, összeveszésünk még soha nem volt, és nagyon szeretjük egymást.

2017. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Mindenféleképpen az utóbbi, Kérdező! Legalább visszafizetsz a nőknek azért a sok rosszért, amit kaptál tőlük anno. 20 éves korodig te szívtál, most szívjanak ők.
2017. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
20%

8assal értek egyet.

A nőket meg kell alázni,abból értenek.Ha tiszteled őket csak kihasználnak és szarnak a fejedre.Majd eljön az,amikor normális kapcsolatod is lesz.

2017. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

#9

Ezt az "abból értenek" dolgot kifejtenéd, kérlek?

Vagyok én, átlag lány, sétálgatok egy napsütéses délutánon, majd egyszercsak odajön hozzám egy pasi, és bunkó lesz velem. Mit kéne ebből megérteni?

Elárulom, ezzel nem mutatod meg jól, én pl röhögnék egyet, hogy mi a fene volt ez, aztán másnap nem is emlékeznék rád. :D szóval ettől milyen hatást várnál? Tényleg érdekel!


Van amúgy haverom, aki nekiállt így szisztematikusan bunkó lenni a lányokkal, alázni őket, stb, végül kb tönkrement lelkileg, mert rádöbbent, hogy mennyi potenciálisan jó kapcsolatot tett tönkre, mennyi rendes csajt bántott meg, akivel lehetett is volna valami. Rájött, hogy így esélye sincs párkapcsolatot kialakítani, míg ha maga marad, alapvetően rendes (de nem talpnyaló), akkor igen, el fogják zavarni többen, de legalább ESÉLYE van. Van is azóta menyasszonya egyébként :D

2017. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!