Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van valamilyen terve Istennek...

Van valamilyen terve Istennek én velem, mert 36 éves férfi korom ellenére, még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó kategóriába irtam a kérdést, de a helyzetem miatt mostanában elmélkedem magamról, hogy lehet nem véletlenül vagyok még szűz ennyi évesen.

Nem akarok semmit megváltani, vagy ilyesmi, csak ennyi év elteltével, kezdek kicsit húzni a vallás felé és már beletörődtem, hogy "így" maradok.

Nem vagyok meleg vagy ilyesmi, csak eddig nem jött össze.


2017. ápr. 17. 09:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
Te akarod, hogy összejöjjön, de valami/valaki megakadályozza vagy mi? Hol itt a terv?
2017. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy Istennek pont a szüzeségeddel lenne terve. Isten előtt az a tiszta élet dicséretes, amit az ember egyedül, saját elhatározásból választott. ha azért vagy szűz, mert nem jött össze, az más tészta.

ettől eltekintve még Istennek lehet terve az életeddel. lehet, hogy valami olyan feladatot szán neked, amiben hátráltatna a családalapítás, pl missziós munka

2017. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy 36 éves férfi korod ellenére még szűz vagy, csak és kizárólag a Te saját döntéseidnek, a Te viselkedésednek a következménye. Jó lenne végre felelősséget vállalni önmagadért, nem pedig elvárni Istentől, hogy majd a sült galamb a szádba repül.
2017. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt a gyakorizók BIZTOS, hogy nem tudják megválaszolni, mert nem istenek, még ha egyesek itt azt is hiszik magukról, akkor sem. Magadnak kell rájönni, mi a sajátutad, a svadharma. Privben, ha érdekel, írok még.
2017. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom van valami oka,hogy nem jött össze.Tehát elsőnek ezeket gondold át.Túl félénk vagy,kövér,vagy egyéb változtatni valód van külsőleg és vagy belsőleg?
2017. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez leginkább rajtad múlik. Talán elemezned kellene a helyzetet, és rájönni, hogy mit kell változtatni.
2017. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, konkrétan van-e terve veled Istennek, de abban biztos vagyok, hogy hívő emberként hamarabb találnál valakit, aki értékeli, hogy ebben a korban még szűz vagy.
2017. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
vagy válogatós vagy, vagy félénk, vagy egyszerűen kicsiny hitű. ezt ma úgy hívják, hogy loser... a legegyszerűbb Istenre fogni, vagy a szüleidre, de még ott van az adu ász, a sátán is, arra kend, az a legjobb.
2017. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem látunk bele Isten terveibe, az biztos, hogy mindenkivel van terve. Hogy neked ezért nem jött össze vagy magad okán, azt szintén nem tudjuk.


Ha katolikus vagy, még lehetsz pap. Ismerek olyan papot, aki már felnőtt fejjel tért meg és lett belőle pap.

2017. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmit sem jelent számodra, mert ami fontos egy ember számára, azt garantálni tudom, hogy eléri.

Állítólag Istennek minden emberrel terve van.

2017. ápr. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!