Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ruhát érdemes választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát érdemes választanom a korosztályomhoz, stílusomhoz? 34F

Figyelt kérdés

34 éves vagyok, 172cm, nagyjából 10 kilónyi súlyfeleslegem van.


Talptól tetőig ilyesmi ruhákat hordok: Lapos talpú Adidas Neo cipő (télen is), fenékben szűk farmer, színes pólók, kapucnis pulcsi, Columbia vagy hasonló stílusú Softshell dzsekik, lapos hátizsák. Én ezekben érzem jól magam.


Kell változtatni? Milyen ruhát érdemes választanom a korosztályomhoz, stílusomhoz?


Szuper mérnöki munkám van, a munkahelyemen még sincs kiemelten elegáns dress code. Dolgozni leginkább hosszú ujjú ingben járok.

Nem szeretném, ha olyan ruhát kellene felvennem, ami nem én vagyok. Ezek általában a nagyon passzos, H&M-ben kapható barna, bordó, kék nadrágok, szűk ingek.


2019. febr. 9. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Vegyél pár kényelmesebb inget, egy jó, nem csicsás bőr övet, meg valami bőrből készült cipőt is, abból is vannak sportosabb szabással, ha azt szereted.

32/f

2019. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már a párkapcsolatos témába tetted fel a kérdésed, akkor gyanítom, azért tetted fel, mert azt gondolod, a ruházatod miatt nincs sikered a nőknél.


Sztem itt 2 út van. Az egyik az, hogy megválogatod, kire hajtasz rá. Egy nőiesebben / nőcisem (úgy értem, ruci, magassarkú, blézer stb.) vagy visszafogottabban / kevésbé harsányan (barna-bordó.kék-bézs stb.) öltözködő lánynak valszeg nem te vagy a zsánere. Ha ebből nem akarsz leadni, akkor bizony változtatni kell az öltözködésen. Nem feltétlen kell teljesen feladni magad, de pl. kevésbé színes pólók, kapucnis pulcsi helyett egy picit kevésbé sportos, de még kényelmes kardigán.

Ha meg egyáltalán nem akarsz változtatni, akkor inkább azokra a lányokra hajts rá, akik hasonlóan öltözködnek, mint te: színesebben, sportosabban.


Ill. tudd, hova mit illik felvenni. Utcára teljesen jó egy ilyen sportosabb szerelés is, de mondjuk elegánsabb étterembe, kőszínházba, múzeumba ne.

2019. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: A sportosan elegáns sportcipő jó ötlet! A Lasoczki cipőket nagyon szeretem, volt is már pár darab, de éppen érik egy új vásárlása. Jó márkának számít még ma is? Vagy magasabb kategória a megfelelőbb?


#2: Igen, pontosan. Nem vagyok sikertelen a nőknél, pedig nem én vagyok a legszebb férfi a világon.

Viszont azokkal a lányokkal elégedetlen vagyok, akikkel randizom, így fejlesztenem kell magamon.

Az alkalmi ruháimmal nincs baj, színházba gyakran járok, van pár szép ingem, elegáns zakóm.


Ismerkedni nem színházban fogok :), a villamoson, metrón, utcán pedig nem az a stílus a nyerő a koromhoz képest, amit hordok.

2019. febr. 9. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy nincs nagy baj az öltözködéseddel. Talán, csak az utcai viseleteden kellene kicsit változtatni az elegáns irányba. Kényelmes és elegáns, ha pontos akarok lenni. A business casual irányába mozdulnék el a helyedben.


Számomra nem a márka számít, hanem a minőség. Én magam is kedvelem a lezseren elegáns viseletet a mindennapokban és a férfiakban is ez tetszik. Van akinek tetszik az utcai sportcipő, de én egy 34 éves mérnöktől mást várnék. Például egy bőrcipőt, sötétebb farmert, bőr övet, (kockás) inget, sportzakót. Figyelj oda, hogy az öv színe passzoljon a cipőt színével. Ha barna a cipőd, akkor az öv is. A kapucnis holmikat elhagynám, legfeljebb hétvégén vagy kiránduláskor viselném. A dzseki is jó szabadidős programokkor, de egy szövetkabát nagyon elegáns tud lenni.

2019. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 4-es válasz tökéletes. A Lasoczki cipők tökéletesek,és válogathatsz,sportos,elegáns,széles a paletta. És kényelmesek is.
2019. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! Egy-két órája vettem is egy nagyon menő inget és mellényt az egyik üzletben. Eddig sohasem volt mellényem, nagy kár volt érte, mert nagyon jól áll nekem. :)


Jövő héten megejtem a cipő projektet is! :)


Jó pihenést nektek!

2019. febr. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!