Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lenne érdemes ismerkednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lenne érdemes ismerkednem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy főnyeremény. Kicsit visszahúzódó vagyok és nem is vagyok valami szép. De mégis szeretnék egy társat. Már elég régóta próbálkozok tinderen, de nem volt semmi sikerem ott sem. Alig van ott matchem és akivel matchelek az vagy nem válaszol vagy 1-2 szavas válaszokat ad.


Egy olyan lányt szeretnék, akivel el lehet rendesen beszélgetni és lehet vele szórakozni. És az is fontos lenne, hogy ne legyen buta és ne a bulizás legyen az élete. Külsőre igazából nem nagyon vannak elvárásaim.


Milyen helyeken lenne érdemes megpróbálnom ismerkedni? Hova járnak az ilyen lányok?


20F


2019. febr. 3. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni:D ne a neten ismerkedj, keresgélj szerintem annak semmi értelme. Menj el valahova a haverjaiddal bulizni akár csak egy bárba. Attól h valakivel egy buliba ismerkedsz meg nem jelenti azt h a buli az élete:)
2019. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
" visszahúzódó vagyok .... olyan lányt szeretnék, akivel el lehet rendesen beszélgetni és lehet vele szórakozni." Na most akkor mi van? Valamelyik max. álarc!!!
2019. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: A bártól eléggé félek. Nem tudnék ott hirtelen mit mondani és valószínűleg lenne több, nálam jobb "versenyző" is.


2.: Mi a probléma? Az ismerkedés nehezen megy, de utána nár minden szuper :)

2019. febr. 3. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Te többször is kiírtad már ezt a kérdést? :)


Nagyon kétségbe lehetsz esve, ne parázz. :)

2019. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.: Nem írtam ki többször, de tényleg kétségbe vagyok esve :D
2019. febr. 4. 00:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne bárba menjél, hanem egy ismerős által ismerkedés vagy házibuli?:D Én általában ilyen helyeken ismerkedtem, ismerős által. Bár lehet nekem könnyebb:) 20L
2019. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!