Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egy nőt csak addig érdeklem amíg nem érzi azt, hogy csak is ő az akit akarok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk, tudta, valamiért azt gondolta, hogy nagy csajozós vagyok.

Igaz mondtam neki, hogy vannak más nők is akikkel jelenleg ismerkedem, de most kapcsolatot szeretnék, nem csak szexet, ezért jobban szeretnék megismerni lányokat, szóval ezért nem kapkodok és nem célom egyből ágyba bújni valakivel még akkor sem ha nagyon vonzó.

Hamar le is tisztult a kép, és minél jobban megismertem őt annál inkább csak rá koncentráltam, a többi lányt pedig hanyagolni kezdtem, mondtam is neki, hogy ő az akivel el tudok képzelni egy kapcsolatot, mert mint nő vonzó, és a személyisége számomra több mint szerethető.


Eddig gyakran keresett, flörtölt, viszonozta a bókjaim.. de mióta egyértelművé tettem, hogy mit akarok tőle (bár nem mondta ki) de mégsem keres, nem bókol, mintha azáltal, hogy én akarom őt, ő már nem akarná.


Nem értem. Érti ezt valaki?



2019. febr. 12. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Értem.A személyisége mégsem olyan hùù de jó.Húzd meg ereszd meg óvodás játék.Rájött hogy odáig vagy,most már kéretheti magát,egy fűszálatt nem.kell keresztbe tennie.Te meg akkor kaparjál,és mutasd meg hogy tényleg kell neked.Ha elég érett lenne tudná kezelni normálisan a helyzetet.


Vagy eddig is csak szórakozott veled,nem is vette komolyan,hogy Te komolyat keresel.Jó laza játék voltál,de most hogy már bevallottan komyan gondold a rejtőzködés,sunnyogás hasznosabb.

2019. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem kell einsteinnek lenni, hogy megválaszold ezt..,


Ha eddig tetszedtél neki a komolytalan, csajozós formádban, akkor nyílván nem várt tőled mást, ezért vonzódott hozzád. Most megváltoztál, nem ezt várta tőled, valószínűleg a kaland miatt érdeklődött irántad.


Ha komoly kapcsolat érdekelte volna őt, akkor már az elején lekoptatott volna téged, amikor látta, hogy te ilyen nagy csajozós vagy. De nem tette, mert talán őt épp ez vonzotta.

2019. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is most vmi baratsag extrakkal kapcsolat johet. Ha vki komolykodik en is megszabadulok tole.
2019. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy megijedt. Mivel csajozós vagy, azt gondolatja, hogy ez most színjáték, és amint megkapod őt, akkor folytatod a csajozást (mellette is), tehát nem bízik benned.
2019. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4#essel értek egyet! Légy kitartó nála és mutasd meg neki hogy tényleg komolyan kell neked. Sikerülhet.
2019. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4,5 gondolkodtam ezen én is.. de ezt idővel kinőhetné? Ha nem akkor esélytelen az egész, mert nem fogok egy olyan kapcsolatban élni aminek alapja a bizalmatlanság..
2019. febr. 12. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha megijedt,akkor már ott meg kellett volna futamodnia,mikor kérdező elmondta nagy csajozós,de most komolyat szeretne.
2019. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bármi megeshet. De itt a gyakorin bármilyen kategóriában nézelődök, szinte mindenhol azt írják hogy hagyd, szakíts, felejtsd el és társai, mintha élveznék a másik nyomorúságát és bánatát és egyedül marad. Talán erre játszanak itt jó páran hogy több legyen a single ember. Én nem adnám fel a helyedben... Dönts belátásod szerint. 5# voltam.
2019. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia

En no vagyok..

Es altalaban ha ilyen dolog tortenik azt mi nem tudatosan csinaljuk ...meg igazabol neha fel se tunik nekunk hogy kicsit talan visszabb huzodtunk..

Nem tudom eddig mennyire ertheto..

DE nemtol fuggetlenul mindannyian elvezzuk azt ha elcsabithatunk valakit,megszerethetjuk(bar ez rossz szo erre) ...es mindegy itt most h komoly kapcsolatra vagy csak szexre..

Es az eddigi tapasztalataim alapjan azt veszem eszre pasikon meg csajokon is (magamon is) hogy ha valaki megtetszik akivel ismerkedunk akkor hajlamosak vagyunk megfeledkezni arrol hohy nem kell mindent kimondani

El lehet pwrsze mondani hogy “amugy kedvellek,jo veled beszelgetni” vagy “nagyon csinosnak tartalak” ..mindnekinek jol esik az oszinte bok

De ott kezdodik a baj ha valaki ha rajott h tetszik neki az adott illeto megmaradnak ebben az allapotban hogy “huh de tetszik ez a csaj” es folyamatosan kommunnikaljak...

Szeretnem ha nem ertenel felre...nem tudom hogy konkretan ti mennyit mit beszeltetek de a sajat sztorijaimbol kiindulva ez lehet a baj...

Hogy lehet picit tul lett tolva...mert alapbol az h megmondtad neki h o erdekel teged nem lenne baj

Csak ilyenkor mi nok azt “elvezzuk” ha igy sodrodunk az arral es eszrevetlenul csabitanak el minket

Picit illuziorombolo ha egy pasi minden nap vagy minden mas nap aradozik es elmondja hogy mennyire oda van ertem

Ezt az elejen vissza kell picit fogni mert elriaszthatja a kiszemeltet

Lehet h megjobban osszezavartalak de az lenne a lenyeg hogy kommunnikald amit erzel/gondolsz de ne folyamatosan...egyszer eleg ...meg a bokokkal is hasonlo.Csak gondolj bele ha folyton bokolna neked valaki mar nem lenne akkora erteke nem igaz? Ha pedig valaki elvetve neha meha bokol (oszinten!!) akkor mennyivel jobban esik es ertekesebbnek hat..


Remelem picit is tudtam segiteni...tudom hogy bonyolultak vagyunk mi nok(mi se ertjuk neha magunkat) de ugyanigy vagyunk mi is veletek pasikkal :)


Szerintem mindenkepp menj erte ...ne tul nyomulosan vedd lazan add onmagad...ne legyen tema a jovo csak az hogy ha beszeltek es randiztok esetleg akkor az jo hangulatban teljen..

maradj picit titokzatos..hidd el ezt imadjak a lanyok(igazabol a pasik is) persze ertelmes keretek kozott ne ugy mintha rejtegetni valod lenne

Rohadt bonyesz dolog jol csinalni az ismerkedest...hidd el tudom


Es itt van egy erdekes video errol a temarol...talan segit megerteni a dolgokat..Van benne sok igazsag

[link]

2019. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Megszerezhetjuk***

Bocsanat elirtam..

elozo vagyok

2019. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!