Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha elmegyek egy társkereső irodába?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nehéz életem van. Főleg családi okok miatt. Iskolában mindig belém kötöttek a csajok megvetettek csupán azért mert nem úgy nézek ki. Talán ezek miatt is nagyon nehezen tudok ismerkedni és nem nagyon van olyan személy akivel megoszthatom a gondolataimat. 3 nevelőszülőnél voltam. Saját szüleim tiszta szegények, de isznak cigiznek. Jelenleg egyedül élek albérletbe és szükségem lenne egy társra lassan 23 éves vagyok

2019. febr. 12. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

9.-nek.


A bolt rohadt jó vadászterület! Sok unatkozó, MILF háziasszony! Nyami!


Az, hogy sok lúzer nem tud ott ismerkedni, az az ő bajuk!


Amúgy sokkal gázabb a neten ráírni egy csajra. Meg a megbökés, farokszelfi és társai. A Tinder meg a legalja!

2019. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Évek óta tervezem, hogyan kéne megoldani egy HITELES, MEGBÍZHATÓ real life társkeresőt, mert szívből gyűlölöm az online teret (félreértés ne essék, informatikával foglalkozom, imádom a pozitív oldalát, de ami a társkeresőkön megy az minden, csak nem pozitív), de nem lehetne kihozni olcsón és rengeteg kezdeti befektetés kéne hozzá.
2019. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Aki szarul nézz ki az bárhol próbálkozhat , sikere nem lesz ! Pénzkidobás
2019. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A buszos dolog nem hülyeség, én is a buszon kezdtem el beszélgetni egy volt párommal, akivel 2 évig voltunk együtt.


A társkereső idő tényleg kemény pénzkidobás, de ha szeretnéd, hagyd nyugodtan, hogy lehúzzanak pénzzel.

Valószínűleg azért nem tudsz párt találni, mert ilyen teszetosza személyiséged van, másokat hibáztatsz ahelyett, hogy elfogadd, neked ez az indulási pont jutott, de most már vagy olyan idős, hogy megtanulj gondoskodni magadról és felnőtt emberként létezni. Ameddig ez nem fog menni, addig az iroda sem fog segíteni.


21/N

2019. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem hibáztatok másokat csak vannak dolgok amik a kialakult életem miatt van de nem azt írtam miattuk nincs barátnő
2019. febr. 13. 16:51
 16/20 anonim ***** válasza:
35%
Hát egy olyan buta libával mint te 14-es biztos tartalmasan el lehet beszélgetni. Pláne egy buszon.
2019. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A buszos tényleg marhaság mindennap busszal jártam az iskolába, és volt egy lány aki állandóan vigyorgott rám aztán odamentem hozzá jobban megismertem, buszon ismertem meg és buszon megnézte mennyi az idő és láttam hogy más fiú volt a telefonjába nem szeretett ezek szerint csak kihasznált volna anyja is azt mondta olyan keressen aki közel lakik az anyjához és eléggé buta és helytelenül ír. Nem volt vonzalom. Anyja is azt gondolta eltartom ugy hogy nem dolgozik
2019. febr. 13. 19:10
 18/20 A kérdező kommentje:
ja és amikor találkoztunk volna anyja csak úgy engedte meg hogy lásson minket az ablakán
2019. febr. 13. 19:11
 19/20 anonim ***** válasza:
Hidd el, kedves 16-os válaszoló, én sem beszélgetnék veled szívesen. :D
2019. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
23%

Na, kerek a világ! Mindenki maradjon hű a saját szintjéhez.

És nyugi, meghagylak a cementporos kőműveseknek akik tömegközlekedésen játszák az agyukat. Nem eszem el a kenyerüket ;)

2019. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!