Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a legnagyobb probléma a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Milyenek a nők? Ki mit tapasztal? Mit vártok el a nőktől társkereső oldalon?
2019. febr. 6. 02:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Az állandó trollokkal van baj, ami mindkét nemből lehetséges...
2019. febr. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

Társkereső oldalakat nem használtam, de közösségi oldalakon ismerkedtem + ismerősöktől is hallottam pár dolgot.

- Teljesen másnak próbálják magukat mutatni általában a nők, mint amilyenek. Ez itt is megfigyelhető. Próbálnak valamilyen túlidealizált dolgot előadni magukról, ami megfelel a társadalmi elvárásoknak, miközben nem is ilyenek.

- Elvárások terén is teljesen mást mondanak, mint amilyennel végül összejönnek.

- Durván nagy részüknél azon múlik az egész beszélgetés, hogy a másik fél mennyire néz ki jól, de nekik állításuk szerint nem számít a külső.

- Nagyon egyformák, de mindegyikük jobbnak és különlegesebbnek érzi magát a többi lánynál. Szeretik egymást szidni.

- Ha túl kedvesen és korrekten beszélget velük az ember, akkor nem lesz a dologból semmi. Ha úgy érzik, hogy tényleg hamar odavan értük a pasi, akkor nem kell nekik. Ha azt érzik, hogy kevésnek tartják őket, akkor megpróbálnak teperni.

- Egyikük sem "olyan" lány a saját megítélésük szerint.

- Az átlag kommunikáció nagyon alulfejlett. Kevés témáról tudnak beszélgetni, nem nyitottak új dolgokra, tévedhetetlennek érzik magukat, vita helyett bedurciznak.

- Az elvárások az egekben. Egy csomó tök átlagos vagy átlag alatti csaj ismerősöm panaszkodik, hogy egyedül marad, miközben egy csomó korrekt jelentkezőt lazán elhajtanak, mert nekik jobb kell.

2019. febr. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 peca1000 ***** válasza:
50%
A 2.-es korrekten leírta :)
2019. febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Az, hogy nincsenek értelmes nők, mivel ők pillanatok alatt elkelnek a való életben. Akik vannak, azok pedig csak annak írnak vissza, aki tökéletesen néz ki, esetleg drága autóval vagy egzotikus helyen pózol.
2019. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

Erdekes, a leírtaknak pont az ellentéte vagyok szerintem, de azt hiszem, hogy vegre valaszt kaptam egy engem régóta foglalkoztató kerdesre. Tudniillik, hogy masok mit csinalnak nálam jobban:

1. Alapból jobbak nalam.

2. Akik meg nem, azok annak mutatják magukat, miközben en mindenkinek a hibáimat tolom az arcába legelőször. Most mar ertem! 😂😂😂 Koszi fiuk! 😙😊

2019. febr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

#2 leírta, a másik még a sok kamuprofil, amit általában társkeresők üzemeltetői csinálnak


Én azt várnám el, kommunikáljon, az "igen", "nem", "aha", "és te?" kombón túl, érjen rá, mert a mai nők olyan "elfoglaltak" mint amennyire a dolgozó férfiak soha...

Ne én legyek a sokadik p, ugyan abban az időben.

2019. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Életemben nem hallottan olyat nőtől, hogy nem számít neki a külső.
2019. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Miért? Olyan pasi van, akinek nem számít a külső?

Aki lenne ronda csajjal? Vannak, de biztos nagy vívódás volt előtte, és nem olyan egyértelmű a dolog, mint egy szebb valakivel.

2019. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az, hogy gyakorlatilag senki nem válaszol, érdemben legalábbis. Pedig nem vagyok hülye, sem troll, nincs feleségem, barátnőm, stabil karrierem van és ambiciózus vagyok. De mindez nem számít.

A kedvencem, amikor egy nő kiírja: a szépség belülről fakad. Erre, ha meglátja a fényképeimet, nem válaszol többet. Megtörtént eset.


"Miért? Olyan pasi van, akinek nem számít a külső?"


Nincs, viszont alapvetően máshol vannak a határok. Több kutatás is igazolja, hogy a nők szerint a férfiak 80%-a átlag alatti. Sokkal kevesebb férfi tetszik egy nőnek, mint ahány nő egy férfinak.

2019. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Elvárják, hogy te kommunikálj, ismerkedj, légy lehengerlően kommunikatív és eredeti, sziporkázó és szórakoztató. De ha elolvasod a csaj adatlapját hogy támpontokat szerezz, miről lehetne vele beszélgetni, mit szeret, stb. Akkor vagy egy üres mező fogad vagy valami sablonos, a legkevésbé sem egyedi hülyeség:


"Aki ismer, tudja, milyen vagyok, aki nem tudja, ismerjen meg!" (Erre ha beszélgetnél vele, jönnek az egyszótagos válaszok. Ja. Nem. Te? Ebből aztán meg lehet ismerni...)


"Ott van a szíved, ahol a kincsed lelkét elrejtette a világszellem a szeretet szívében" (Vagy más hasonló ezoterikus Coelho-bullsh*t)


"egy IGAZI férfit keresek aki mellett IGAZI nőnek érezhetem magam!" (Mert egyébként nyilván sajtreszelőnek vagy mókusnak érzi magát.)


És persze a striás, narancsbőrös, elhízott, láncdohányos, kétgyerekes asszonyságok is sportos, fiatal férfit akarnak...

2019. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!