Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mi a legnagyobb probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a legnagyobb probléma a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
A hülyék, trollok, akik csak egyéjszakás kalandot keresnek, illetve az élethez való fogyatékos hozzáállásuk miatt nem alkalmasak tartós párkapcsolatra. Őket meg kell tanulni kiszűrni.Én ezért választottam annak idején előfizetéses oldalt, mert ott az ilyenekből jóval kevesebb van. Emlékeim szerint vmi 3-4000 ft körül volt a negyedéves előfizetés, egyáltalán nem volt vészes. Illetve a nagyon hiányosan kitöltött adatlapok. Az életkoron és foglalkozáson kívül egy jól megszerkesztett adatlapra sokkal több mindent lehet odaírni.
2019. febr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Az is aranyos, mikor Bodrogpusztarol Jani ismerkedni akar pesti Pirivel es egyszeruen nem fogja fel, hogy attol, hogy neki Piri bejon, eletkeptelen lesz a kapcsolat, olyan messze laknak. Ilyenkor jon a ktvaanyazas meg a szajja' le a magas lorol te hlye kva... A ferfiaknak is felkene fogni, hogy talan bizonyos noknek nem inge a tavkapcsolat.
2019. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Az egész rossz, mint "társkereső oldal". Inkább hívjuk ezeket "kamu, lehúzós oldalaknak". :D
2019. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam különösebben extrém problémàt. Idiótàk , egyéjszakàst, szexkapcsolatot keresők, perverzek, hàzas- szeretőt keresők mindenhol vannak, tudni kell a helyén kezelni. A funkciójàt szàmomra teljesítette az egyik ilyen oldal, így ismerkedtük meg a férjemmel:). Én 6 hónapot voltam fent, ő pedig csak 2 hete, mikor összeismerkedtünk.:) Szóval nekünk teljes mértékben bevàlt, egy amúgy ingyenes netes tàrskereső oldal. 33/N
2019. febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Női szempontból a gond, hogy minden oldalon kétszer-háromszor annyi férfi van, mint nő és a férfiak többsége bunkó paraszt. Egy átlagos nő kap napi 20-30 üzenetet, aminek a 90%-a vagy bunkó, vagy IQ nulla, vagy a farkáról küld képet, vagy csak dugni akar, vagy ezek keveréke.

A kevés normális meg elvész a sok hülye között és nem kap választ, mert a nőnek se ideje, se kedve kiszűrni a sok hülye közül a normálist.

2019. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A 40-50, sőt 60+-os pasik, akik nyomulnak, és azt hiszik, hogy egy huszonéves lány álmai. Megtetőzve ezt az ország másik felében éléssel, helyesen írni nem tudással és flegma vagy éppen nyálasan csöpögő stílussal.
2019. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

"mert a nőnek se ideje, se kedve kiszűrni a sok hülye közül a normálist"


Ez kb. úgy hangzik, hogy a férfi csak erőlködjön, a nőnek meg válogasson valaki saját maga helyett...

2019. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam annyi kellemetlenséget, mint mások, de nem is vettem észre magamon olyat, mint amit a társ-kérdésben a férfiak leírtak (kivétel a rövid válaszos ügy, de ha én nem válaszoktam/egyszavas válaszokat adtam, akkor ott már elvágta magát nálam az illető pl a helyesírásával, bunkóságával vagy csak a személyével). Mondjuk rám nem írtak olyan sokan, nem küldtek képet a farkukról (senki, oedig fél éven keresztül fenn voltam), általában kedvesek voltak és lehetett beszélni velük, csak vagy a kor vagy a személyiségük miatt végül nem jött össze, esetleg megmondtam, hogy van valaki más, akivel szívesebben ismerkedek. Eddig mindkét barátommal így jöttem össze, a jelenlegivel fél éve vagyok együtt.
2019. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"nem küldtek képet a farkukról"


Hagyjuk már ezt a mesét. Nekem több nőismerősöm van/volt társkereső oldalon, soha egyetlen pötsképet sem kaptak. Még a nyílt szexajánlat is rendkívül ritka, még ha elő is fordul, semennyire sem befolyásolja az érdemi ismerkedést a többi férfival. Ez nem más, mint hogy fel kell hozni, miért nem könnyű a nőknek és hogy valami magyarázatot adjanak miért is ignorálják a férfiak 90+ százalékát.

2019. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, én vagyok a 8-as. Nem mentegetni akarom a többi nőt. Én is akadtam bele azért olyanokba, akik szexre mentek vagy ilyesmi, de tényleg kevesen akadtak. Ennek az oka viszont valószínűleg az, hogy túlsúlyos vagyok és nem rejtettem véka alá egy percig sem, és így nyilván kevesebb érdeklődő volt felém. Csak hogy elmondjam, ettől még előfordulhat a másik eset is. Nem vitatkozni szerettem volna, csak tisztázni.
2019. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!