Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóval több huszonéves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóval több huszonéves férfi vágyik barátnőre, mint amennyi mutatja?

Figyelt kérdés

Úgy értem huszonévesek előadják h csak laza kapcsolatot meg szexet akarnak, közben meg nagyon szeretnének barátnőt?

És félnek attól h nem lesznek elég a fiatal csinos huszonéves csajok elvárásaiknak?

Félnek attzól h a barátnőjüket egy izmosabb, gazdaghabb levadássza? Vagy attól h unalmasak lesznek neki, és egy izgalmasabb pasival lelépnek?


Milyen rétegek vannak?


1) csajozik össze vissza, tapasztalatszerzés, nem akar barátnőt


2) akar barátnőt, mondja is, kedves rendes a nőkkel, azok meg visszaélnek vele, és mindig feljebb feljebb teszik a mércét neki


3) megcsalták becsapták, nem bizik a nőkben, ezért képtelen normál kapcsolatra, laza kapcsolat védelem nála, szigorúan csak testet adja a dologba, lelkét péncél védi

nehéz helyzetekre nincs érzelmileg stratégiája


4) előadja h laza kapcsolatot akar, titkon vmi nagyon csinos fiatal barátnőről álmodik, olyanról aki nagy hatással van rá, többiekkel csak szexkapcsolatok


Valóságban így van?


A négy csoportba hány % oszlik el?


Amúgy ezeket onnan következtettem ki, h huszonévesek odavannak idősebb nőkért, (jó nem mind) viszont kapcsolatot nem akarnak tőlük.


Akkor ez nem logikus! Mert ha annyira odavan akkor miért nincs kapcsolat?

Ha meg nincs oda, akkor minek van vele, még szex erejéig is?

Gondolom azért mert lehet h oda van, de idősebb nővel már nem tud közös jövőt építeni a korkülönbség miatt, , úgy értem családot alapítani, vagy attól fél h hirtelen megöregszik.

Jó, tudom h vannak akik jól párkapcsolatban vannak, de a többség nem.


2019. febr. 14. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Könyvet írsz v mi a lényeg ? Nagyságrendileg 3% azoknak az aránya akik ezért keseregnek.


Az idősebb nők is odavannak a fiatalabb pasákért pl az enyém 6 évvel idősebb mint én.

2019. febr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rejtett a dolog, az igazságot szeretném tudni.
2019. febr. 14. 01:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki kapcsolatot szeretne, csak napjainkban nagyon elszoktunk a gyakorlattól és abba a hitbe ringatjuk magunkat, hogy a kapcsolat automatikusan és alanyi jogon egy idealizált kapcsolat. Jól esik, mikor odavannak értünk, odaadóak velünk, elkötelezettek irányunkban, gyakran olyannyira, hogy elfeledkezünk ezt viszonozni és még vagyunk lepődve, mikor ez elfogy. Mindenkinek csak a jó kell mindenből. Hasonlít kicsit ahhoz, mikor a gulyások egy bográcsot ülnek körbe és abból esznek. Mikor az egyik elkezdi csak a húst kizabálni belőle, akkor ugye a másik figyelmeztetve őt a túlkapásra, rákoppint kanalával a kezefejére. Ezen a ponton ugye tudja a másik, hogy ja, kellene enni a levét, krumplit, répát is, mert nem csak húsból áll a gulyás és normálisan folytatja. A gondok ott kezdődnek, mikor akit figyelmeztettek, ezen meglepődik és ami a problémát okozza, megrökönyödése őszinte. Az egyiknek több jár, mint a másiknak...itt már az egyik a másik fejére nőne, oda az egyenlőség, egymásnak ugranak, borul a bogrács, tartalmától a kapcsolatukat melengető lángok sercegve alszanak ki... pedig csak nem kellett volna pofátlannak lenni.

32/f

2019. febr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Rejtett a dolog, az igazságot szeretném tudni."


És pont itt?


Nincs erről statisztika.

2019. febr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg több dolog miatt lehet egy huszonéves férfi egyedülálló.

Például, lehet ronda vagy testi fogyatékos, és egyszerűen nem kell senkinek. Lehet abszolút nem érdeklődik a női nem iránt, férfihoz nem mer közeledni.

Lehet asszexuális, vagy vallási dolgok vannak a háttérben.

Családi, társadalmi, világnézeti, elvbéli, rengeteg és rengeteg dolog miatt.

Vagy például az én esetem, hogy a lány akit szeretne nem viszonozza, vagy egy bizonyos nőhöz viszonyít minden másikat.

Ezenkívül a 4 ok is nagyon benne van, de még rengeteget lehetne felsorolni.

2019. febr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alkalmi szexre hajtanak. Nyugi, később is.
2019. febr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó volt 32/f
2019. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De miért hajtanak alkalmi szexre, mikor kapcsolaton belül sokkal jobb szex lenne nekik mint a futó kalandok.
2019. febr. 15. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!