Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves, szinte világéletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, szinte világéletemben egyedülálló nőként normális, ha a jövőképemből kezd kikopni, hogy valaha lesz férfi az életemben?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 22:38
1 2
 1/20 Gál Zoé ***** válasza:
87%
Normális.
2018. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok. Már berendezkedtem arra, hogy bolond macskás néni leszek :-P
2018. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Na az szép. Én meg csak arra várok mikor találkozok végre veletek, erre ti elkezdtek macskázni....tipikus.... :)
2018. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem mi itt a kérdés. Leginkább az jön le, hogy péntek este azért szeretnél valakivel beszélgetni :D
2018. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
A macskát hagyd ki,inkább te dorombolj amikor simogatnak.37f
2018. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
én is pontosan ezt érzem
2018. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
A priviáradatot hamarosan rád zúdító GYK-s macsók majd mindjárt gondoskodnak róla, hogy ne kopjon ki :D
2018. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem általános, de normális.


Én is ilyen vagyok. 2 rövid kapcsolatom volt eddig, de nem igazán éreztem jól magam egyikben sem. Rövid időn belül szakítottam is mindig. Úgy érzem, hogy a kötődés nem az én műfajom. Jól vagyok egyedül is, vannak barátaim, ismerőseim akikkel tudok beszélgetni, a környezetem szeret. Most úgy érzem, hogy nincs szükségem kapcsolatra (és ezt akár nagyon hosszútávra is el tudom képzelni). Szóval már évek óta egyáltalán nem is keresek párkapcsolatot, passzív üzemmódra kapcsoltam. Ha olyan valaki lépne be az életembe, akiért megérné a mostani életemet átrendezni, akkor állok elébe. (Bár nem vagyok biztos benne, hogy létezik ilyen, mert extrém szinten magamnak való vagyok.)


23/F

2018. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Az enyémből is kezd kikopni. Vagyis már ki is kopott. De igazából ez nem számít, mert a jövőről alkotott gondolataink csak illúziók. Senki se tudja, hogy mit hoz a jövő.
2018. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az indokokról esl. valamit?
2018. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!