Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya vagy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagy átlag alatti külsővel hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Férfiak és a nők is a külső alapján választanak első körben. Mindenki csak olyannal akar ismerkedni aki tetszik neki. Ez érthető is, de mit tud csinálni az aki ugyan lehet hogy emberileg teljesen átlagos, esetleg kifejezetten szerethető , de a külseje taszitó vagy semmilyen vonzalmat nem vált ki. (10/3-4)

Hogyan lehet ezt legyőzni, van bármi lehetőségem?



2019. febr. 14. 09:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
A külsőn nagyon sokat lehet változtatni, alakítani. Néhány dolgon persze nem (magasság, péniszméret stb) de a legtöbb dolgon igen: testsúly és felépítés, frizura, ápoltság, öltözködés, kisugárzás és még sorolhatnánk...maxold ki a külsődet.
2019. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Az a tapasztalatom, hogyha egy pasi kicsit ad magára, már +2-3 ponttal fejjebb lehet, ha a viselkedése, stílusa is oké, akkor akár 8-9 es is lehet belőle.

Nőnél ugyanez. Csini ruha, smink , illat +2/3 pont, plusz megjelenés, kommunikáció, 2/3 pont felfelé.

2019. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Ha férfi vagy növessz szakállat,az eltakarja szinte a fél arcod,így Te is helyes leszel.Ha nő,akkor kenj az arcodra 3'kg de legalább 0,5 kg festéket,ezzel gyönyörű lesz nem csak a bőröd,de a kisugárzásod is.Sokan ezt használják.Ha jól csinâlod reggelre annyira megkedvelnek,hogy bőrhibákkal,nagyobb orral,keskenyebb szájjal stb... is kedvelnek majd,mert a személyiséged elég megnyerő volt a randi alatt.
2019. febr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

"esetleg kifejezetten szerethető"


És ez a "szerethető"-sége miben merül ki?

2019. febr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha belsőleg átlagos is kíván maradni az illető, és a külseje fejlesztéséért sem tesz semmilyen erőfeszítést, akkor sehogy.
2019. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Karena26 ***** válasza:
61%

Első körben, ösztönösen mindig a kisugárzása, fellépése ragad meg egy emberben. Ezután a hozzám való viszonyából, velem való viselkedéséből kiderül, marad-e a vonzalom, vagy megszűnik. Ha ezzel megfogott, a külseje lehet megerősítés, de nem kizáró ok.

A kényszeres, kétségbeesett és önbizalomhiányos, öngyűlölő emberektől mindenki ösztönösen menekül.

Ha nem vagy elégedett a külsőddel, tegyél meg mindent azért, hogy tetszél magadnak. Ekkor nő az önbizalmad, vonzó jelenség leszel! ;)

Valamint állítsd át a szemléleted! Nézd magad másik tükörben! Minden embernek vannak erősségei, gyengeségei. Keresd meg magadban a pozitív tulajdonságaidat, és arra építsd az önbecsülésed!

Szeresd magad, tanulj meg szeretetet elfogadni, és adni, és akkor nyert ügyed lesz az ellenkező nemnél is!!! :)

2019. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, velem simán ismerkedik ilyen, meg ahogy elmesélte, mással se volt szégyellős, ráhajtott, akire akart, eszébe se jut, hogy néz ki.
2019. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Én is dolgoztam a külsőmön, hogy szimpatikus legyen másoknak.

Fogszabályzáson tönkretették a fogzománcomat, ami miatt sokáig nem tudtam mosolyogni, nyilván egy mogorva nő (függetlenül attól, hogy a fájdalom miatt volt) láthatatlan egy mosolygóshoz képest, de kerestem a megoldást, és megtaláltam azt a fogkrémet, ami segített a problémámon, fogorvosok nem csináltak semmit ezzel, még pénzért sem, drága fogkrém, de megveszem, mert nekem fogfájás nélkül jobb élni.

Aztán kamaszkorban elleptek a ragyák, amiktől azóta is nehezen tudtam szabadulni, mert a pubertás után is megmaradt a probléma, ami korábban sose volt, megváltozott a bőröm, aztán elkezdtem elhagyni a magokat az étrendemből, a ragyák pedig szépen elkezdtek csökkenni, ha ismét eszek ilyeneket, újból megjelennek, és fáj, begyullad, viszket. Szóval akármennyire is egészségesek ezek, meg finomak, kénytelen vagyok kiiktatni az étrendemből. Csak a krémesített változatukat fogyaszthatom ilyen mellékhatások nélkül. A bőröm kitisztult, szebb, még egy problémával kevesebb.

Aztán sportolok, mert jólesik, és ez látszik az alakomon is.

A legtöbb külső probléma munkával, utánajárással, erőfeszítéssel, akarattal megoldható. Ami nem, arra meg ott a MasterCard...

2019. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
5#És ha szêp vagy,emiatt pedig a belsőd fejlesztésére nem fordítasz elég energiât,akkor idővel ugyan oda jutsz,ahova a nem tùl előnyös külsejű embertársaid.Jól hangzik,amit írtál csak tùl nagy igazság nincs benne.
2019. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

És ha nincs rá millioim ?

De ha lenne az arcomon akkor se tudok változtatni max plasztikai sebésszel , az meg azért durva lenne.

Ezek szerint akkor itt is mint mindenhol a pénz számít.

Hiába a természet megoldja hogy a genetikai selejtek ne szaporodjanak. Azért köszi a válaszokat

2019. febr. 14. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!