Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedek komolyabb kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek komolyabb kapcsolatra. Viszont nem jön össze, hogy minden jó legyen. Van egy nagyon jó pasi, normàlis, komoly, de a szex katasztrófa. Van egy másik srác, a szex tökéletes, de kapcsolat alatt végig kocsmában ültünk, és ivott. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem még 20 pasit kipróbálni, meg már a legfiatalabb sem vagyok. Állandó partnert szeretnék, aki családcentrikus. De a jó szexre is van igényem. Tudom magamról, hogy fontos a szex is.
2019. febr. 14. 12:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Erdekelne mitol olyan katasztrofalis a szex az elsovel?


Amugy meg szerintem is egy harmadik a megoldas.

De egyebkent nem ugy hangzik, hogy valakit onmagaert akarsz, hanem, hogy csak egy partnert akarsz magad melle.

Nagy kulonbseg, meg akkor is, ha ugy erzed, hogy szorit az ido.

37n

2019. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Én igazából olyan öt éve már a tartós kapcsolatot keresem. Egész eddig hallgattam, hogy van időm, hogy nem kell megalkudni, majd eljön az aki mindenben jó. De mikor? Vagy mégis legyen kompromisszum valaminek a javára? Persze volt akinél nem sok dolog hibázott, ahol lehetett is volna változtatni a külsőségen, de ott kerestem mást, jobbat. De az aki jó lenne, mind kapcsolatban házasságban élnek.
2019. febr. 14. 14:27
 23/34 anonim ***** válasza:

Háhá, üdv a klubban, férfiként ugyanezt érzem. A normálisakat elvitték, maradt a selejt.


De ha tényleg ennyire a méret számít, akkor minél előbb kérdezz rá. Vagy vegyél egy cukkinit.


Nekem is fontos, hogy a szex jó legyen, de ha kicsi a melle, akkor ezért nem fogom dobni. Nem a mellméreten múlik a dolog, mint ahogy nem is a fаszméreten.

2019. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ez szép! Felpróbáltad a cipőboltban a vásárlók cipőit is.
2019. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Egy tipikus lázadó életmódot folytató férfi könnyen megváltozhat? Lehet egy csajozós bulizós férfiből hűséges férj?
2019. febr. 14. 16:33
 26/34 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, akibe szerelmes vagy.

Rossz szexen is lehet javítani, és talán a csapodárból is lehet herceg, feltéve ha elég időt és energiát teszel bele!

2019. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
A kérdésben szereplő férfi tökéletes partner, tetszik is, de szexben nem illünk össze. Sajnos. Régebben volt egy telt srác, ővele minden stimmelt. Duci volt, és akkor még az volt, hogy nem kell megalkudni fiatal vagyok. Nekem igazából nem volt gond, de pár ismerősöm addig mondogatta a negatívumokat, hogy sajnos szakítottunk.
2019. febr. 14. 16:40
 28/34 anonim ***** válasza:
37%
Még fiatal vagy, ülj fel nyugodtan a faxkörhintára és próbálj ki minél többet, mert megérdemled. :D
2019. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Elmondom értelmesen, hogy nem akarok kipróbálni minél több embert, mert a mostani számot is soknak tartom. Nagyobb méret az ami élvezetet okoz, ez ellen nem tudok mit tenni. Néhány válaszoló olvassa el a kérdést.
2019. febr. 14. 16:49
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Ha mondjuk én pontról-pontra az volnék, akit keresel és tegyük fel, mindenben megfelelek, áruld már el kérlek, mivel dumálnál úgymond magadra ? Mik az értékeid, amitől a pofám gyakorlatilag leszakad és elhaló lélegzettel, kitágult szemekkel mormogom csak magam elé "ez...ez a csaj kell nekem...örökre." ?

32/f

2019. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!