Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagyon elrontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon elrontottam és katasztrófa ahogy összejöttük?

Figyelt kérdés

Nem régiben jöttem össze a barátommal.

Én 20 és ő is 20 éves.

Már 7 alkalommal randiztunk, de sose egy puszi egy kézfogás nem volt és semmi arra utaló szó,hogy még is mik a szándékaink. Interneten ismerkedtünk meg egy hónapja. Akkor találkoztunk először is.

Azon a napon amikor összejöttünk sok butaságot mondtam, mert mondta, hogy elszeretne mondani valamit, de nem tette 3x is megpróbálta, de csak nézte a földet és azt mondta nem tudja. És én kicsit szomorú voltam, mert már úgy vártam,hogy esetleg megkérdezi, hogy lennék -e a barátnője.

Későre járt már, éjfél körül volt és mondta, hogy sose szokott ilyen soká menni haza, de nem baj, mert nem érdekli és a tesója is mindig hajnalra ér haza, mert addig a barátnőjénél van. Erre én sajnos azt mondtam, hogy de neked nincs is barátnőd. Istenem annyira szégyellem. Ő erre megharagudott nagyon. És kilyukadt odáig, hogy ezért sem mondta el amit akart, mert hogy a múltkor is tettem egy olyan kijelentést,hogy én nem szoktam fiúkkal találkozgatni. És ő azt hitte hogy akkor őt csak hülyítem és nem akarok senkit. És én szörnyen szomorú lettem, hiszen minden vágyam hogy vele lehessek. Elmondtam neki, hogy azt csak azért mondtam, hogy lássa, hogy megbízható vagyok, hogy nem ismerkedem mással meg nem találkozgatom csak úgy akárkikkel. Azt pedig hogy nincs is csaja kínomban mondtam, utalgatni szerettem volna, hogy lehetne vagy ilyesmi.

Ahogy ezt elmagyaráztam eltelt megint vagy 1-2 óra,már tényleg nagyon késő volt és végül elmondta, hogy ő azt kívánta,hogy megszeretne csókolni engem. És én hülye borzalmasan reagáltam le. Nem tudtam hogy kezeljem a helyzetet. Úgy izgultam,nem tudtam mit mondjak,mert nem kerdes volt hanem kijelentes es annyit mondtam hogy en nem erre szamitottam es hogy azt hittem mast fog mondani. Azt hittem azt kerdezi leszek -e a baratnoje,tehat nagyon meglepett. Kicsit sajnálom hogy igy reagaltam le. Mindig elkepzelem, hogy minden milyen gordulekenyen tud menni, aztán a valoságban meg kozel sem es elcseszem.:( utana vegulis eltelt vagy 5 perc es hagytam hogy megcsokoljon. Es utana egy kicsit amiatt is kellemetlenul erzem magam, hogy annyira jo volt hogy nem csak egy hanem egy csomoooo csok es puszi lett belole. És én annak a híve vagyok hogy először csak egy csók es utana lesz tobb, nem szeretnek semmit sem elsietni, nem volt még barátnője.utána még az is ciki volt, hogy megkérdeztem hogy akkor most együtt vagyunk? :( valamiért nekem ez nem automatikus akartam hogy kimondja.


Ha elolvastátok, bocsi kicsit hosszú lett, szerintetek tényleg nagyon rossz dolgokat mondtam? Kellemetlenül érzem magam és rágódom miatta. Mert én tényleg nagyon szeretném hogy ez egy akár örökké tartó kapcsolat legyen, tényleg nagyon kedvelem őt. Es nem akartam elrontani és nem akarom,hogy ez megpecsetelje a kapcsolatunkat.



2018. júl. 15. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy valamit nem értek: ha neked ő most a barátod, akkor mi lett az előző barátnőjével?

Ha szakított vele miattad, akkor veled akar lenni! És ha így van, akkor nem tök mindegy, hogy milyen körülmények között jöttetek össze?

2018. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Két tini próbálkozik. Nincs ezzel semmi baj, ne izgulj miatta.
2018. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek: köszi a választ, de neeeeem. Pont írtam,hogy nem volt még barátnője.

Masodiknak is köszönöm a kommentet.

2018. júl. 15. 00:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a tesója van a barátnőjénél, értem!

Viszont akkor még annyira se értem, mit problémázol. Semmi gáz nincs, fölösleges kombinálni.

2018. júl. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

"Azt hittem azt kerdezi leszek -e a baratnoje" Ez ovi. De azért gratulálok nektek. :) Legközelebb kevesebbet körülményeskedjetek és inkább cselekedjetek.

"utána még az is ciki volt, hogy megkérdeztem hogy akkor most együtt vagyunk?" Ne. :D Jaj kérdező... Biztos nagyon aranyos lány vagy, de olyan kis suta...

Figyelj, bénáztál ez tény, de ha ezentúl nem görcsölsz, nem csinálsz terveket hanem az adott pillanatban reagálsz akkor nem lesz semmi baj. Nem rontottad el, nem pecsételtél meg semmit, csak ügyetlenkedtetek. Nem nagy ügy. Idővel majd mindkettőtöknek oldódnak a gátlásai és nem fogtok ennyi fölösleges kört futni.

2018. júl. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát a fiú is bamba, hogy háromszor akar nekikezdeni annak, hogy ELMONDJA, arra gondolt, megcsókol esetleg, meg te se tudsz egy ilyen szitut lereagálni. Majd megtanuljátok. A következő fiúnál/lánynál már határozottabbak lesztek mindketten.
2018. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Milyen következő lánynál fiúnál?

Nem szeretnék következőt.

Igen szörnyen béna voltam :D és gyerekesen viselkedtem. De remélem, hogy nem olyan nagy baj ez :( Nagyon megszerettem őt.

2018. júl. 15. 09:40
 8/13 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettek!!!
2018. júl. 15. 09:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, örökké együtt lesztek majd, ha ezt akartad hallani. :D
2018. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem ezt akartam hallani. De azt sem hogy majd a következővel jobb lesz. :D
2018. júl. 15. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!