Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy kutya néz rá boci szemekkel egy nőre akkor de aranyos és mosolyog rá, de ha egy férfi akkor nem?

Figyelt kérdés
Ma is a buszon volt egy csinos nő és volt egy cuki kutya is szintén. A kutyára mosolygott szemezett vele, meg szimpatizált vele. Mikor én mosolyogtam rá és néztem rá boci szemekkel, akkor rám sem nézett.
2019. febr. 14. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Te nem csóváltad a farkad.

32/f

2019. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy te azt hitted tudsz boci szemekkel nézni de szerintem egyáltalán nem :D plusz aki nekem nem jön be cseppet sem az pont nem fog érdekelni hogy néz és mosolyog rám.
2019. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Karena26 ***** válasza:
34%

A férfi nem boci, hogy boci szemekkel nézzen! Ha mégis boci szemekkel néz, akkor az ugyanolyan cuki, mint egy boci. Ha valaki cuki, nem lehet férfi!

Most döntsd el, hogy cuki akarsz lenni, vagy férfi! A kettő együtt nem megy!

2019. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Így jár az, aki egy kutyától akarja ellesni a csajozás fortélyait... :D
2019. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nos, mert a kutya sokkal aranyosabb és okosabb is nálad.
2019. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert te nem vagy aranyos, mint egy kutyus.
2019. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Erről csak egy borzasztó póló felirat ugrik be: Nem vagyok olyan erős, mint Arnold Schwarzenegger, nem vagyok olyan jóképű, mint Leonardo di Caprio, de nyalok úgy, mint Lassie.

Vágod? Nem nézek úgy...

Ott lehetett a hiba. Legközelebb csak lazán nyald meg a szemöldököd.

2019. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
A kutya nem veszélyes, az legfeljebb csak a lábszáradat akarja meggyalázni.
2019. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Erről az jutott eszembe, amikor a Shrek valamelyik részében a szamár és a csizmás kandúr testet cserélt, és a csizmás kandúr megpróbálta előadni a "cukimuki kiscica tágra nyílt szemekkel" trükköt a szamár testében. Neki sem jött be!
2019. febr. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás, menjble kutyába. :D
2019. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!