Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire letorzult a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire letorzult a mai férfiak ideálja a nőket illetően? (VV Hunor szerint csak a plasztik nők szépek)

Figyelt kérdés

Az a srác hunor egy egész normális,csendes,aranyos fiú. Erre még ő is azt mondja ,hogy minden nő aki beköltözött a vv-be "csúnyácska" volt. és bement azaz Ági a pumped volt nője, aki olyan szinten szét van palsztikázva,hogy kb meg se ismernénk a gyerekkori képein szóval rá meg azt mondta,hogy na igen ő a szép nő,a többi csúnya. Pedig akik beköltözek lányok igencsak szépek voltak 1-2 leszámítva.

Ma már tényleg az a szép aki ilyen plasztik?

SZerinte csúnyácskák ezek a nők:

[link]

[link]

[link]


ez meg a szépség:

[link]


2019. febr. 15. 10:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy neked az ilyen srácok véleménye a mérvadó, mint az a felszínes selejté.. akkor nem tudom min csodálkozol. A férfiak többsége még mindig nem úgy gondolkodik, mint az a szűk réteg, aki például hajlandó ilyen alja szennyben szerepelni mint a VV és társai.
2019. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Alomvilagban elsz ,Kerdezo. A plasztikat nem tudod megmondani . Az igazi profi sebesz ugy dolgozik,h nem latszik egyertelmuen. Az a legdragabb sebesz.

Pesten alap a plasztika itt ott. Akinek van penze,kolt magara.

2019. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%

"Pesten alap a plasztika itt ott. Akinek van penze,kolt magara."


Budai vagyok, van pénzem, mégsem "alap" a plasztika. Amúgy kérdező, egy igazi hülye vagy a szó klasszikus értelmében, ha ilyen VV-idiótákra alapozod a véleményedet. Menj már fel Tinderre, és garantálom neked, hogy lesz bőven párod.

Fordítva már nem ilyen egyszerű az eset, a nők ugyanis sokkal kevésbé tolerálják az ideálistól való eltérést, ha a férfiak kinézetét vesszük.

2019. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem - és még sok más nőnek - egyáltalán nem azt üzeni ezzel ez a srác, hogy rohanjak plasztikáztatni, hanem azt, hogy messzire kerüljem el az ilyen felszínes embereket, mint amilyen ő is.


Nem mellesleg egyáltalán nem "egész normális, csendes, aranyos fiú", ugyanis ha jobban megnézed a játékát, minden nőre rámászott és amint közelebb kerültek egymáshoz azonnal megpróbálta kipaterolni őket a villából. Az volt a taktikája a nőkkel szemben, hogy az átlag néző jobban elítéli a nőket, ha viszonyt folytatnak nyilvánosan, mint a férfiakat, ezért próbálta belevonni őket egy ilyen afférba. Ez neked kedves meg normális? Nőlj fel!

2019. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Milyen Hunor? :)
2019. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a műsorba szánt szándékkal a legalja embereket válogatják be. Hogyan juthatott egyáltalán eszedbe, hogy ezek a szereplők reprezentatív mintái a társadalmunknak?
2019. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Szegény malac hogy irigykedik a szép nőkre.
2019. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
#16, sajnos szerintem ez is közrejátszik abban hogy a mai fiatalok egyre degradáltabbak, mert az ilyen lelkinyomorékokat veszik mintának, és még túl is akarnak rajtuk tenni, mert azt hiszik ez a menő, ez a normális. Én az összes ilyen szennyet betiltanám (vv, éjjel-nappal, meg nem tudom van e még ilyen), mert nagyon károsak! Pont ezért mert sokak szerint így kell élni, ahogy ezek!
2019. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

"VV Hunor szerint csak a plasztik nők szépek"


Ezt hol mondta? Annyit mondott, hogy az Ági tetszik neki, nem a többiek. Ennek ezer más oka lehet.


Másrészt meg nézdd már milyen IQ-jú és mentalitású emberek költöztek be! Az alja szenny, olcsó kis wannabe emberek.

(Szerencsére egy részt sem láttam, de itt-ott az interneten kénytelen voltam találkozni ezen remek műsorral.)

2019. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ma már elég divatos lett a nők ilyen szinítű megszégyenítése,kb ezzel a mondattal minden nőnek azt üzenik,hogy szaladj a palsztikushoz,mert másképp nem lehet szép csak csúnya."


Ez így nem igaz. Csak bizonyos körökben. Más körökben a plasztik prosti kinézetű nőket nézik le.

2019. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!