Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire letorzult a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire letorzult a mai férfiak ideálja a nőket illetően? (VV Hunor szerint csak a plasztik nők szépek)

Figyelt kérdés

Az a srác hunor egy egész normális,csendes,aranyos fiú. Erre még ő is azt mondja ,hogy minden nő aki beköltözött a vv-be "csúnyácska" volt. és bement azaz Ági a pumped volt nője, aki olyan szinten szét van palsztikázva,hogy kb meg se ismernénk a gyerekkori képein szóval rá meg azt mondta,hogy na igen ő a szép nő,a többi csúnya. Pedig akik beköltözek lányok igencsak szépek voltak 1-2 leszámítva.

Ma már tényleg az a szép aki ilyen plasztik?

SZerinte csúnyácskák ezek a nők:

[link]

[link]

[link]


ez meg a szépség:

[link]


2019. febr. 15. 10:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem félre értetted kedves kérdező.

Valóban nem volt az idei szériàban kitűnően szép nő. Talàn a Zsu az akire azt mondanám hogy egzotikusan szép és különleges az arca. És Hunor is próbàlkozott nála! :)

A Vivi póthajàt is leszólta hogy neki nem tetszenek a mű dolgok.

Az hogy bezàrva vannak több hónapja. Nem éri őt semmilyen külső inger és a benti lànyok már unalmassak neki ez szerintem érthető.

Azzal hogy bementek a "celebek" hozzàjuk új ingert kaptak. Az újdonsága varázsa!


Én nem hallottam hogy kijelentette hogy csak a plasztikaztatott csajok a szépek! :) Ez megint a te agyad szűlte tévkèpzet.


Van egy érzésem hogy erősen önbizalomhiányos vagy kérdező!

2019. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Azt hiszem 19 ,vagy valaki írta,hogy ő nem nézi,de azután beidézte,hogy szerinte mit mondott hunor :D amúgy hunor ezt mondta szó szerint,hogy a lányok bent csúnyácskák voltak mind! és Ági aki végre egy jó nő (a plasztikázott ) .

Utolsó igen Zsuzsu rendkívül szép szerintem,simán mehetne szépségversenyre,ha a testén dolgozna :) szóval ezért is volt megdöbbentő,ha ő csúnyácska akkor ki szép? ja az ági aki palsztik :D

2019. febr. 15. 16:13
 23/26 anonim ***** válasza:

"de azután beidézte,hogy szerinte mit mondott hunor :D"


Drága, nem a Hunort "idéztem be", hanem téged. A kérdésed alapján x tetszik neki, y nem, erre levonod a következtetést, hogy csak azért mert nem műnők.

2019. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%
Még vannak akik nézik ezt a sz**ar fos műsort a sok retardálttal??
2019. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

24, sokan nézik. Nem olyan rossz,szerintem szórakoztató. Ismerőseim is nézik ,olyan aki most csinálja mester szakdon a szakdolgozatát,szóval nem csak a "hülye " emberek nézik. pl én éjjel nappal Bp ,barátok közt stb soha nem néztem,de a reality műsorokat nagyon szórakoztatónak találom.

De valóban utobbi szériák nagyon gyengék,de mindig adok neki esélyt,hogy talán most jobb lesz.

2019. febr. 15. 17:23
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

"Pesten alap a plasztika itt ott. Akinek van penze,kolt magara."


Jártál te valaha Pesten?

2019. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!