Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Majdnem 30 évesen hol ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 30 évesen hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon volt még kapcsolatom, és igazából ötletem sem nagyon van, hol lehet ismerkedni.

Munkahelyen nem lehet (az azzal járna, hogy ott kellene hagyni kb), barátok között nem lehet (ha van egy lány barátod, nem akarnád ezzel elrontani a viszonyt), szórakozó helyeken szintén (hangos a zene, idegen társasággal járnak már a nők is, nem egyedül).

A társkereső oldalakat sem ismerkedésre találták ki úgy igazán (pénzlehúzás az egész, és sok nő inkább csak mérésre használja, nem társkeresésre).

Nőkkel közös hobbi meg nincs.


Hogy a francba csinálják ezt mások?

Sok hasonló kérdés van már, de egyszerűen nincs kreativitásom ettől jobb ötletek kitalálására.



2019. febr. 16. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátok barátai és családtagjai pl ideális környezet.
2019. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát normál esetben nem találkozol a barátaid barátaival.

Hol találkoznál?

2019. febr. 16. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Férfiként nem vagy egyszerű helyzetben 30 előtt még, akkor is csak úgy lehet(ne) könnyebb ha már gazdag lennél. Meg persze, ha majd 30 felett megelégszel a korodbeli nőkkel. Mert a mostani (27-29) éves csajokra még bődületesen nagy a kereslet, ez kb. 5 éven belül nagyon megváltozik. Viszont akkor már a nők is ráncosabbak és rondábbak lesznek, a férfiak nem. Ha akkor majd megelégszel a korodbeli nőkkel, akkor könnyen lesz bnőd, amúgy meg értékes pasinak kell lenni, hogy a 20-as nőknek begyere, ez van. Ilyen az élet.
2019. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Házibuli pl,ott lehet barát barátja,ismerőse,családtagja.vagy munkatárs barátja családtagja.

A munkahelyek is van hogy szerveznek családi programot,sportnap,stb.

2019. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát szerintem a házibulik sem alkalmasak ismerkedésre.


Te láttál már olyat, hogy valaki ott jött össze valakivel? Mert én még nem.

2019. febr. 16. 23:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj. Legalább 15 ilyen példát tudok az életemből. Ti mit csináltok a házi bulikban .
2019. febr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én se tudok sehol 22 ff
2019. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Házibuli erre (is) való ,inkább ott próbálkozz mint a gép előtt ülve...
2019. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát a házibuli inkább arra való szerintem, hogy néhány ismerős összejöjjön és elmeséljék egymásnak, mi történt velük mostanában.

De ha ott van egy idegen is, az nem azért kell, hogy ott legyen, hogy párkapcsolat reménye miatt keressen valakit.

2019. márc. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!