Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tegyek? Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és még soha nem volt kapcsolatom. Nem tudok rendesen ismerkedni, egyrészt nincs is hol, másrészt elég béna vagyok benne. Szórakozóhelyen nem tudok ismerkedni, hiába járok ilyen helyekre, max részeg emberekkel lehet beszélgetni. Barátkozni nagyon jól tudok, szeretek beszélgetni, megismerni másokat, de valahogy a flörtölés nagyon nem megy. Másrészt hol ismerkednek mostanság? Nem vagyok felszínes, nekem nem fér bele más, csak komoly kapcsolat. Neten nem szeretnék ismerkedni, a munkahelyemen pedig szintén nem.

Nem arról van szó, hogy magas, irreleváns elvárásaim lennének, hanem arról, hogy egyszerűen senkit nem érdeklek.

Segìtsetek, hol éri meg ismerkedni?


2019. jan. 5. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Ma mar minden 2. kapcsolat neten alakul ki, ugy koszonjuk minden netes tarskereso neveben a lenezest.
2019. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem nézem le a netes párkeresést, sőt.

Tudom, hogy sokaknak bevált, én félek a netes párkereséstől. Tartok attól, hogy ha valamelyik ismerősöm majd megtalál társkeresőn, és esetleg majd azt gondolja, hogy "ennek itt se lesz senkije, mit akar itt?". Tudom, ez hülyeség, meg ne érdekeljen, más mit gondol, de valahogy ez nekem nem menne. Plusz attól is tartok, hogy esetleg akit megismerek, nem is az, akinek kiadja magát.

2019. jan. 5. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Járj el klubokba, ahol nem feltétlenül a ivás a lényeg.

Ha olyan helyre akarsz menni ahol sok a férfi, akkor iratkozz be olyan sportra (pl. küzdősport, szoktak lenni lányok, velük kíméletesebben bánnak), ott biztos lesz valaki aki megpróbál felszedni téged. Persze te is próbálkozhatsz.

2019. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel komoly kapcsolatot szeretnél, ezért a bulik, meg az ilyen alkalmira kihegyezett helyek kiesnek. Baráti társaság, tanfolyamok, kirándulás/utazás, hobbi-dolgok, de akár ez is ilyen hely. Gondolom már mentek a privátok. Vannak itt sokan úgy mint te, alig várják hogy lehessen lépni.
2019. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Türelem.

Az életben fontos dolog a türelem.

2019. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem is. 21 éves vagyok, de még nem volt párkapcsolatom. Azt nem mondom, hogy nem lehetett volna, de olyan férfival még nem találkoztam, akivel szívesen romantikus kapcsolatot kezdtem volna. :)

Néha eljárok szórakozóhelyre, de ott inkább csak részeg, vagy 30-35+-os férfiak jönnek oda hozzám. Utcán nem szokott leszólítani senki. Egyetemen olyan szakra járok, ahol 95% nő. :D

Én igazából nem sürgetem, majd jön, ha jönnie kell, de persze jól esne, ha lenne párom. :)

2019. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!