Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én hol tudnék megismerni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hol tudnék megismerni egy lányt?

Figyelt kérdés

A hétköznapjaim a munkából állnak. Hétvégén meg sportolok, és szinte ennyi, esetleg ha jó idő van akkor megyek még ide oda.

Bulizni nem járok, olyan barátaim sincsenek akikkel mehetnek valahova.

Neten rég óta próbálkozom, de nem lett belőle semmi.

Komolyan mondom hogy nem tudom hol tudnék

ismerkeni.

22 éves vagyok.

Ráadásul csendesebb típus vagyok, ami még jobban megnehezíti a dolgot...

Szerintetek hol találhatnék hozzám illő lányt?


2019. febr. 17. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

hozzád illőt sehol


olyat találhatsz esetleg, aki pár hónapig kibírja melletted

2019. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok 21 f
2019. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár itt is lehet esélyed.
2019. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Ezen a fórumon több ilyen férfi van, akik szintén “sorba állnak” társért. Nyilván ha ők sem tudják, akkor nem fognak mondani semmit, vagy beléd rúgnak mert úgy érzik ők voltak itt előbb. Rengeteg ilyen kérdésnél ezt láttam.

Nézd meg mi történik ha egy nő ír ki kérdést... rámozdulás, hemzsegés... :)

2019. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi érdekel? Nézz szét Facebookon, hogy van-e olyan témában valamilyen csoport, esemény. Esetleg menj el valamilyen tánc órára, vagy egyéb klubba. Ha havi 1-2 alkalommal kimozdulsz, akkor növeled az esélyeidet. Ha gondolod próbálkozhatsz neten is, de ott szerintem tízszer nehezebb dolgod van.
2019. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda nappal, józanon, nyilvános helyeken ismeretlen lányokhoz ismerkedni, olyanokhoz akik pár pillantással vagy szemezéssel jelezték, hogy érdeklődhetnek irántad.


Ezt bárhol meg lehet tenni. Boltban, buszon, utcán, plázában, suliban/munkában, suliba/munkába menet, délelőtt, délután, stb.


Aki férfi ezt meg meri csinálni, az alapból bekerül a férfiak topjába, mivel a legtöbb férfi képtelen erre rávenni magát és gyáva ehhez egész életében. Persze tudd mit mondj, ne azzal menj oda hogy tetszik neked, ne a szexről kezdj beszélni, ne érintsd meg, de ezekről elég sokat lehet olvasni, nem megyek most bele jobban a részletekbe.

2019. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol ismerkedhetsz. Bár ha csendes típus vagy, akkor nagyon jóképűnek kell lenned, hogy összejöjjön veled egy lány.
2019. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!