Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék megismerni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerni egy lányt? Már kezdek félni, hogy sosem lesz barátnőm.21F

Figyelt kérdés

Hol tudnék lányokkal ismerkedni? Nem járok szórakozó helyekre, mert nem az én világom. Neten próbálkozom, de semmi:(

És már kezdek félni, hogy mivan ha sosem találok senkit:/ Mert már 21 éves vagyok, és a legtöbb embernek volt már ennyi idős korában valaki. Meg nagyon vágynék egy barátnőre akit szerethetek, meg mehetnék vele ide-oda. Meg persze később családot is szeretnék.

Az a két legnagyobb bajom a párkeresésbe szerintem, hogy visszahúzódó személyiségű vagyok, és nem tudok könnyen ismerkedni. Meg sokan azt mondják, meg én is látom magamon, hogy kevesebbnek nézek ki mint amennyi vagyok:/


2018. aug. 18. 19:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
3 évvel fiatalabb önmagamat látom.:D Nyugi, később se lesz senkid. 24F (Szintén visszahúzódó, nem bulizós és kisfiús arcú.)
2018. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha nem jársz sehova, és sajnáltatod magad, gondolom unalmas beszélgetőpartner vagy, nem is lesz senkid. 18F
2018. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam.
2018. aug. 18. 20:15
 4/23 anonim ***** válasza:
De ha nem mozdulsz ki sehova, nem akarsz elmenni helyekre ahol ismerkedhetsz akkor mégis mit akarsz? A barátnő elmegy hozzád vagy mi? Ez olyan mintha ki akarnám magam gyúrni, de nem akarok edzeni. Ha nem teszel azért hogy legyen, akkor ne várd. Elég gyerekesen viselkedsz ilyen idős létedre. 18F
2018. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szórakozó helyekre kéne mennem, de kivel? Nincsenek barátaim, meg nem is érezném ott jól magam.
2018. aug. 18. 20:25
 6/23 anonim ***** válasza:
Emberek közé egyáltalán nem jársz?
2018. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De nyilván vagyok emberek között, de hogy kezdjek el ismeretlen emberekkel beszélgetni, nem olyan egyszerű ez, főleg az ilyen személyiségűeknek, mint amilyen én vagyok. :/
2018. aug. 18. 20:38
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egy értelmes, tájékozott, olvasott ember bárkivel bármiről el tud beszélgetni. Ha általában véve félsz az emberektől, akkor meg minek neked barátnő?
2018. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem félek az emberektől. Talán régebben igen, de azóta ez változott, csak nincsenek barátaim, akkor hogyan kezdjek neki.

Ezt szerintem aki könnyen ismerkedni, vannak barátai, azok ezt nehezen tudják megérteni valószínüleg.

2018. aug. 18. 20:44
 10/23 anonim ***** válasza:
Én speciel introvertált vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy ne tudnék elbeszélgetni bárkivel, ha arról van szó. Ha az ember kellően elfogulatlan, akkor nincs, ami lebénítaná az ebbéli képességét.
2018. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!