Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abból ugye nem lehet baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból ugye nem lehet baj, hogy a Tinderen csúnyán leoltottam egy fickót, hogy kamus?

Figyelt kérdés
Egy napig úgy volt, majd törölt. Kicsit elvetettem a súlykot.
2019. febr. 9. 21:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Milyen értelemben lenne baj? Beperel?
2019. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Mégis mi baj lehetne belőle?
2019. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Semmi. Nőktől többet úgysem vár az ember.
2019. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Jogász a faszi és rájöttem, hogy ügyvédnek adja ki magát mikor nem az, sehol nincs nyilvántartásban, sem az iroda nem tud róla semmit...


Gondoltam megkeresem tényleg létezik-e ez a személy, mielőtt találkozom vele....


Nagyon belenyúltam a történetbe.

2019. febr. 9. 21:29
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet baj, mert ő hazudott neked hogy jogász, közben meg nem is igaz. Ne aggódj hogy kiosztottad, jól tetted!
2019. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg tényleg jogász, a való életben nem fogja magát lejáratni azzal, hogy egy tinderes csajjal összeveszett és ezzel bármilyen módon jogilag "büntessen"... azért ennyire ne legyél naiv.
2019. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szerintem több is van ebben a történetben, mimt hogy csak csajozásra használja ezt a szöveget...


Egy közönséges szélhámos.

2019. febr. 9. 21:37
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. Ne találkozz vele és ne foglalkozz vele többet.
2019. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
Ne tinderezz . Béna a felhozatal. Hazug bélákat találsz rajta. A valós férfiakat keressd
2019. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Tudod azért mondják az ilyenek hogy jogászok, mert az menőbb mintha azt mondaná, hogy munkanélküli vagy gyári munkás. Így azt gondolja több nőt tud bepalizni, hogy egy tekintélyt parancsoló szakmát talál ki magának. De egyébként ha megadja a nevét vagy említ egy konkrét irodát akkor hamar le lehet buktatni, ahogy le is buktattad. Annyira buta hogy rögtön le is buktatta magát.
2019. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!