Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még helyem Mex, Jimmy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még helyem Mex, Jimmy és Nicholas Victor mellett a PUA nőcsábász oktató piacon?

Figyelt kérdés
Ezek a milliomosok 8 általánossal, a nagy büdös semmiből gazdagodtak meg, azáltal, hogy egy kitalált, nem létező, inkább hit alapú "tudást" árultak a rengeteg lúzer, örök szűz hülyéknek, horror áron. Az elkeseredett férfit, aki nem kelendő a nőknél és nem tud nőkkel ismerkedni, azt nagyon könnyű rászedni és megvezetni, és pofátlan összegeket elkérni tőlük a semmiért (a reményért) is, mivel már minden elkeseredett megoldásban benne lennének, csak legyen nőjük. És édes jézus, iszonyú sok van ezekből. Semmi perc alatt meg lehetne dúsan gazdagodni belőlük, ha beszednék én is tőlük egy kis vámot. Csak attól parázok, hogy a fent említett dögevők már a teljes piacot felzabálták. Szerintetek van még hely? Lehet magadnak piaci részesedést szerezni a PUA átverő bizniszből? Felcsapjak én is nagymester PUA oktató kamu huszárnak?
2019. febr. 17. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam? Azt sem tudom ki vagy...
2019. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem átverés, és van még helyed igen.

Lefogadom aki befizetett ilyenre mind tanult valmit!

Mindenből tanul az ember!

2019. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha úgy indítottad volna a kérdést mondjuk,hogy-

-28 éves vagyok,felcsíptem és lefeküdtem 600 nővel.-

akkor esetleg.


amúgy most így belegondolva,egy típusnak biztosan lenne helye közöttük.

egy igazi szépfiúnak,aki magas,jóképű és még ki is van gyúrva.

mert az említett srácok nem éppen nő ideálok,nem olyanok akik a kinézetükkel képesek megfelelési kényszert ébreszteni a többi férfiban.

persze ettől még be lehet jutni sok bugyiba.

de ha mindez egy tényleg előnyös megjelenéssel is párosulna,ő megenné őket reggelire.

2019. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mexék szerintem többé-kevésbé megtestesítik korunk 20-30 éves kor közötti férfiideálját.


A kérdezőnek meg előbb le kéne tenni valamit az asztalra ezen a területen (pl. rejtett kamerás videókat vagy legalábbis írásos beszámolókat a hódításairól) és utána beleokoskodni a témába.

2019. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Írásos beszámolókat írok neked pár óra alatt. Ahhoz csak egy szövegszerkesztő kell, ennyi. Nem kell PhD fokozatú egyetemi végzettség. Rejtett kamerás videók pedig mindenhol megrendezettek, olyanból is tudok csinálni párat nőismerősökkel vagy fizetett pipikkel. Alapból nem is lehet más csak megrendezett egy ilyen videó, mivel másképp a nő személyiség jogainak sértése lenne, ami súlyos jogi büntetést vonna maga után.
2019. febr. 17. 21:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg megkúrtam vagy 600 nőt. Tessék. Bizonyítsd be az ellenkezőjét!
2019. febr. 17. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, élőben is tudod demonstrálni a tudásodat egy véletlenszerűen kiválasztott szórakozóhelyen.
2019. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A fent említett piacvezető PUA-k sem mennek oda szórakozóhelyen csajokhoz, csak odaküldözgetnek téged, ha fizetsz nekik. De ők az oktatásokon nem csajoznak, tehát nem kell bizonyítanom semmit, csak hitegetni. Ezeket is mind csak megrendezett "rejtett kamerás" videókban látod csajozni, amiről az előbb bizonyítottam be, hogy nem valódi hódítások.
2019. febr. 17. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Mexék odamennek, találkoztam velük élőben és meggyőzőek voltak (nem oktatáson voltam, mielőtt belekötnél, hogy ilyesmiért fizettem).
2019. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már egyre kevesebben dőlnek be az ilyen átveréseknek. :D F
2019. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!