Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor is növekedni fog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is növekedni fog az "értéke" egy férfinak 30 év felett, ha nem sikeres és nem vitte kvázi semmire?

Figyelt kérdés

Ma már szinte közhelynek számít, hogy egy férfinak a társkeresésben 30 felett jön meg az értéke. Addig totál kiszolgáltatott a vak szerencséjének és a külsejének, hogy "hátha majd egy nőnek megtetszik". De 30 felett már elvileg a férfiaknak is lesz beleszólásuk, ők is válogathatnak majd a fiatalabb női felhozatalból is, így megnő az értékük a társkeresés terén.

Az lenne a kérdésem, hogy ez azokra a férfiakra is igaz, akik nem gazdagok, nem sikeresek, nem igazán értek el sikereket az életben 30 éves korukig? Mert az világos, hogy a sikeres 30-as, 40-es férfiak azok válogathatnak majd a 20-as csajok közül. Rengeteg ilyet ismerek, így most még 30 alatt, hogy korombeli csajok sikeresnek mondható 30-as, 40-es férfiakkal vannak, sőt hozzájuk mennek feleségül, nekik szülnek gyereket stb.

De emiatt, hogy a sikeres középkorú férfiak fiatal nőket kaphatnak meg, a konjunktúra magával rántja majd a kevésbé sikeres férfiak értékét is? Tehát az így elhagyatott 30-as nőknél már jó lesz egy sikertelen 30-as férfi is?


2019. febr. 17. 22:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%
Aki semmit nem ér el, annak semmilyen értéke nincsen és nem is lesz. Belső értékeket párválasztásnál ugyan úgy fel kell tudni mutatni 16 és 50 évesen is. A semmire senki nem fog párt találni. Egyébként meg párkeresés szempontjából mindenkinek csökken az "értéke" ahogy idősödik. Mert a normális emberek akik képesek hosszú távú kapcsolatot fenntartani vagy már régen kapcsolatban vannak, vagy már tudják, hogy milyen értékekre van szükségük és vannak elvárásaik. Egy semmirevaló férfinek semmivel nem fog nőni az értéke később sem.
2019. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem. Bár én 40 éves nő vagyok, nem hiszem hogy nekem szólna a kérdés, de nem tapasztalom hogy a kor előrehaladtával be kéne érnem egy sikertelen palival. Sőt, eszem ágában sincs sikertelen pasival összeállni. Kinek hiányzik az ezzel járó probléma?
2019. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2019. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

“Addig totál kiszolgáltatott a vak szerencséjének és a külsejének, hogy "hátha majd egy nőnek megtetszik"


Te miről beszélsz? Tudod hány tizen-huszonéves pasinak van folyton barátnője, vagy döntik meg sorra a nőket? Jó a ronda dagadt lúzerek ezalól nyilván kivételek, de egy normálisabban kinéző pasinak nem kell 30 éves koráig várni. Mellesleg afölött is csak akkor leszel sikeres, ha el is értél valamit, kikupáltad magad. Ha nem, akkor maradnak a malacok szexpartnernek, mint annak a beteg bácsinak a hírekből :D

2019. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

"Ma már szinte közhelynek számít, hogy egy férfinak a társkeresésben 30 felett jön meg az értéke. "



Hol, drága? Lúzer körökben?

Persze, egy fiatal lány pont egy középkorosodó, sikertelen pasira vágyik :D


Biztosíthatlak, hogy ilyen felfogás mellett neked 30-40-50-es nő sem fog jutni.


Nem unjátok még ezt az agymenést?

2019. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Embere válogatja nemtől függetlenül van és lesz aki semmiből nem válogat, ha sikeres, ha sikertelen, de közülük is, ha sikertelen kiváltképpen nem válogathat semmiből..


Kihagytad a képletből a karaktert a személyiséget, a jóképűséget a sportosságot szexuális vonzerőt kisugárzást stb..

Szándékosan?


Te melyik kategóriába tározol?

A valódi értékes sikeres mindenkiből válogatható szuper ember?

Vagy csak egy savanyú troll aki imád gonoszkodni vagy magát és vagy másokat lejáratni az ilyen falat kenyérként hiányzó agysebész kérdésekkel..?

2019. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
66%
#5 mert te aztán nagyon értelmesnek tűnsz egy kész főnyereménynek :D
2019. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezt inkább a rangra értik. Egy 30-as pali már tapasztaltabb, mint egy tizenéves kis gyerek, nem úgy értem, hogy a fiatalok senkik, de sok idősebb, de nem öreg pali többet ér sok lánynak, még ha nem is egy gazdag vki, mint egy tizenéves, akinek még a hátsóján a tojáshéj.

Most bocs, hülye példa, de állatoknál is így van, egy nagyon fiatal éppen ivarérett nőstény is az idős, tapasztalt, rangosabb hímet választja, mint egy korban "hozzá illőt". Tudom, mi nem vagyunk állatok, de ez talán az ösztönök miatt lehet így, persze ez se mindenkinél, de sokaknál.

2019. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
5# ...hogy 5 éve nincs nőd, ezen valahogy nem csodálkozom.
2019. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Konjunktúra alatt azt értem, mint pl. a gazdaságban. Tehát ugyanúgy ahogy az új építésű lakásokra adott állami támogatás miatt felmentek a használt ingatlanok árai is, ezért mivel a sikeres 30-as/40-es férfiak a fiatalabb nőket preferálják és azokra hajtanak, ezért a sikertelen férfiaknak is növekedni fog az értéke a piacon. Ezt hívják konjunktúrának. Amikor a környezeti változások miatt, öncselekedeten kívülről történik piaci változás.

Erre értettem a társkeresési piacot is. Amúgy rengeteg sikertelen "lúzer" férfit is ismerek, akik 30 fölött lettek sikeresek, pedig csak egy alkesz szakmunkások.

2019. febr. 17. 23:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!