Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 körülre szerinted anyagilag mennyire kell (ene) felépíteni magad férfiként, hogy sikeres legyél a nőknél? Milyen elképzelés él a fejedben? Számokkal

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy az egzisztencia is szempont a nőknek párválasztásban, akkor szerinted konkrétan mi az a havi fizetés, mi az a félretett vagyon, milyen kocsi, mekkora ingatlan, stb. azok, amiket el kellene érni ebből a szempontból? Reálisan nézve, hogy tényleg megjöjjön az önbizalmad EBBEN, ne szorongj az anyagiak miatt hogy a nők többségének ez kevés. Ne irreálisan magas összeget mondj, hanem ami már éppen elég lenne kezdetnek.

És nem szupermodellt vagy aranyásót akarsz, hanem egy átlagosan jó nőt és/vagy egy külsőre nagyjából hozzád hasonlót, akivel hosszú távra tervezel.


2018. dec. 26. 13:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

500 körüli nettó, és felfelé ívelő karrier.

A lakás stb nyilván attól függ hogy ki milyen háttérrel indult, de ekkorra már össze lehet kaparni valamekkora hitellel sajátot.

2018. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Megette a fene, ha ez alapján döntenek melletted.


Na jó, szerintem keress legalább 200-250 nettót, legyen mondjuk 1 milla megtakarításod, 15-20 éves jó állapotú verdád. Legalább egy albit tudj bérelni.


Ez 30 évesen teljesen ok.

2018. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

25 évesen éppen befejezi az egyetemet vagy már 5-6 éve dolgozik, nem mindegy.

Szülők segítették vagy full saját erő.

Külföld vagy itthon.

Könyvmoly bölcsész vagy mérnök valamelyik sikerágazatban.

Az első házassága éppen véget ért, 1-2 gyerekkel, lakáshitel felezéssel vagy most készül a 10 éves megtakarításából lakásra befizetni. És így tovább.

2018. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Ha van addigra saját ingatlan, akkor jó, ha van 200 nettó, abból egy ember jól elvan vidéken és félre is lehet tenni. Ha most kell nulláról felépíteni magam belátható időn belül, akkor jobb, ha van 4-600 ezer nettó. Autó attól függ. Ha csak ritkán utazom messzire vagy kell egyszerre sok cuccot vinnem, akkor meg lehet nélküle lenni, ha gyakrabban, akkor jó ha van.

32/f

2018. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

havi 200.000 nettó, használt kocsi, 1.500.000 megtakarítás, saját lakás vagy ház vidéken vagy ha albérlet akkor 300.000 nettó..és fix max heti 45 óra munka semmi több


25F

2018. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Zzzz90 ***** válasza:
90%

Teljesen mások a számok a fővárosban és vidéken.


Vidéken a 200-250 netto teljesen jó fizetésnek számít. Pesten ez semmire sem elég.


Pesten lehet élni kocsi nélkül. Vidéken eléggé meg vagy lőve, ha nincs kocsid.


Pesten könnyebb albérletet találni(habár drágább), mint vidéken(olcsóbb, de nagyon kevés van).


Vidék alatt nem a megyeszékhelyeket értem.

2018. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha 30-35 körül vagy, és így tetted fel a kérdést, engem ez meglep.


Ne téblábolj azon,hogy kellően magas-e a fizetésed,hogy van-e autód, lakásod...ha van, hát van, ha nincs, akkor ne csak a nőknél elért siker motiváljon.


Lassan kifutsz abból a korból amikor az első házasságukat tervező lányok "elkelnek".


Ráadásul ha a saját korosztályodból keresgélsz akár le is körözhetnek anyagilag.


Engem mindig meglep ha valaki olyan társat keres akihez szükséges a bizonyos anyagi színvonal.


Ha van egy jó diplomád valahová már csak eljutottál.

Van olyan nő akinek úgysem tudnál megfelelni bármennyi pénzed van, és van, akinek elég az igyekezeted,és majd közösen folytatjátok a jövőteremtést.

2018. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

9-essel értek egyet, mint megszólított korcsoport női képviselője.

Én a párommal értem el 4-5 èv alatt jobb anyagi körülményeket. Nekem ez tetszik! Nyilván baromi kényelmes ha eg “gazdag” pasi ölébe ülhetsz és anyuci után egy pótapuci abajgat, de szerintem ez egy felnőtt nőnek nem elég. Vagy ha mégis, az még mindig kislány... ;) ami ennyi idősen nagy baj.

2018. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk, te kislányt akarsz magad mellé? Akit eltartani óvni kell? Szerintem baromi nehéz vállalkozás ez, ugyanis tapasztalatom szerint ezek a csajok iszonyat kényelmesek és nem tudják mi az élet. Kb baromi sokat bajlódhatsz vele, mire “felneveled”...

Azok a nők ijesztőek, akiknek màr van karrierjük ennyi idősen, anyagi javuk? Vagy miért keresed az előbbi típust?

2018. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%

Saját ház/lakás , német prémium a garázsban , min 500 ezer nettó havi jövedelem.


Ezek nem nagy elvárások !

2018. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!