Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fontos néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos néhány embernek, hogy sikeres legyen a párja?

Figyelt kérdés
Az emberek egy része nem túl sikeres, ennek ellenére mégis lesz párjuk előbb utóbb. A fiatalabbak sikerorientáltak?
2018. dec. 27. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Azért jó érzés ha az x5 anyósülésén ülök, épp megyünk haza a belvárosi kávézóból, a kertesházunkba,nem egy opel corsa ülésén ülök, tescós zacskókkal tele, és azon veszekszünk hogy most költöttük el az utolsó forintunkat kajára, ezután két hétig nem tudjuk mit eszünk.

Vajon melyik a jobb?

2018. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki sikerorientált, csak most reklámot is kapott. Talán nem mindenki ugyan azon a téren, de mindenki vágyik sikerélményre.

32/f

2018. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Egyes meg férfi....
2018. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit tekintünk sikernek.
2018. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek fontos. Vannak akik elvannak a kis kényelmes életükkel, mások meg többre vágynak. Diákként dolgoztam pénztárosként, már akkor tudtam, hogy nekem ennél több kell. Nem vagyok karrierista, de olyan munkát végzek amit szeretek, és nem keresek vele rosszul. Nem tudnék olyan emberrel együtt élni, aki utálja a munkáját, szidja a főnökét, a munkatársait, meg a rendszert, mert ő nem boldogul. Szeretek kertes házban élni, kirándulni, utazni, programokra járni, és hogy nem kell számolgatni, hogy mire telik. És az ilyen élethez hasonló gondolkodású partner kell.
2018. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Azt várom el, amit én is hozni tudok. Nekem fontos, hogy alkossak valami maradandót, fontos a karrierem. Nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, aki csak sodródik az árral és úgy igazából semmit nem akar kihozni az életéből.

Csak egy példaképpen a volt párom. Azért fiatalok voltunk még, de feljött már az összeköltözés és gyerek téma. Megbeszéltük, hogy gyűjtögetünk majd, de ő előbb szeretne kocsit venni, én ezt elfogadtam. Végül nem ezért mentünk szét, de eltelt azóta 4 év, és még mindig nem sikerült neki összespórolni 400ezer forintot az autóra. Ugyan így az is terveben volt neki, hogy több maszekot csinál, meg keres jobb munakhelyet, egyik sem valósult meg a mai napig sem. De új gépre, TV-re meg sörre természetesen mindig telik. Ilyen emberrel egyszerűen nem lehet tervezni, akinek semmi ambíciója nincsen, hogy kicsit többet hozzon ki az életéből. Szóval összességében nekem azért fontos, hogy a párom is sikerre törekedjen mert én is erre törekszem, és mostmár azt merem mondani, hogy ez meg is valósult. Viszont természetesen a sikeresség relatív fogalom.

2018. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ollókezű Edward ***** válasza:

Nem várom el, csak azt, hogy el tudja magát (és ha lesznek gyerekek akkor őket) tartani, és ne legyen otthon tespedő típus. Bőven elég egy ambíciózus, sikeres ember egy háztartásba ;)


31/N

2018. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!