Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehezebb a pár keresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezebb a pár keresés férfinak, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 21:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

"Ami meg a kitételeidet illeti, én például mindnek megfelelek (a korodat mondjuk nem tudom) és ennek ellenére sorsom mégis bukásra ítéltetett a nőkkel való párkapcsolatba lépés terén."


34 vagyok, akkor menjünk tovább, felsoroltam pár dolgot, de az nem azt jelenti, hogy más nincs, amin estek már ki férfiak. Mert például volt olyan, aki az anyján élősködött 30-as férfiként, nem dolgozott, nem is állt szándékában, ha én eltartom magam, akkor erre a férfi is legyen képes. Jogos elvárás egy felnőttől? (Ha lenne gyerekem, őt is arra nevelném, hogy felnőttként legyen anyagilag önálló.) Talán ha lottómilliárdos lennék, nem számítana, mert a kamatokból megélnének a dédunokáim is, de egyelőre nem fér bele még egy ember eltartása a kiadásaimba. De azért meg vannak sértődve egyesek, hogy a pénzre megyek, pedig én csak figyelembe veszem, hogy pénzből élünk.

Olyan is volt, akiből ott bukott ki a rosszabbik énje, amikor én éppen nem értem rá pár napig, és szólni sem tudtam, mert keresztbe tett a technika ördöge, vagy ami ennél is rosszabb, aki pár órát sem bírt ki, és felelősségre vont, én meg közöltem, hogy nem a neten élek.


De nem kell, hogy valakivel probléma legyen, elég, ha a másik mondjuk nem akar háziállatot tartani, nekem ugyanis van több is, és ők régebben voltak, mint egy újdonsült idegen, szóval nyilván részei a csomagnak.


Az is hasonló, ha a másik passzív, én meg aktív vagyok, egy idő után szépen kicsinálnánk egymást. Nem baj, ha valaki másmilyen, mint én, csak nem fog működni párkapcsolati téren.


Ha nagyon messze vagyunk egymástól, abból is lehetnek gondok, egy darabig ebben rugalmas voltam, de azóta felépítettem az életemet, lett lakásom, és a hátam közepére sem kívánok még egy álláskeresést, szóval vagy nem költözök más településre vagy csak agglomerációba. Hozzám meg a kis másfél szobásba nem túl jó ötlet, ha valaki még be akar cuccolni, ez nem kollégium.


Nem gondolnám, hogy ha magamat nézem, akkor irreális feltételeket támasztanék, aki nem felel meg, az nem passzol hozzám.

2019. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
38%

#29: Azt írtad, hogy a nőknek ugyanolyan nehéz, miközben arról írtál, hogy a nőkre mennyien írnak. Szerinted ugyanolyan nehéz egy halmazból kiválasztani a megfelelőt, mint a halmaz egy elemeként a kiválasztottá válni?


"De amugy ha mar kerdezed... mibol all egy sablon "szia ismerkedunk tetszett az adatlapod joska voltam" szoveget bemasolni vagy 40nonek naponta? Ugy 5 perc ?"

Tényleg nem sok idő, ezzel egyetértek. Aki akar, próbálkozik, sorozatosan. De nézd meg nyugodtan a másik oldalról is a dolgot. 5 perc a sablonüzenet megírása. Pont ugyanígy 5 perc 40 pasinak a sablonválasz megírása nők részéről... Ami valamiért rendszeresen elmarad és erről szoktak is kérdések érkezni, ahol kikapnak a pasik, hogy nehogymá' elvárják, hogy válaszoljanak is nekik. Másrészt kikapnak sokszor azért is, mert sablonlevelet mernek írni és nem egy személyre szabott költeményt. Nőt még egyikért sem láttam kikapni. Látod, már ebben is nehezebb a férfiaknak.


"Azert tobb mert sok pasinak tobb regisztracioja van es mert szinte mindegyik oldalra regisztral. Ez akkor derult ki szamomra mikor ket kulon oldalon is talakoztam ugyan azzal az emberel sot mint kiderult azon amit en hasznlok ott 4 regisztracioja van 4 keppel es 4 kicsit mas adatlappal szal nem veletlen h a netes tarskeresokon tobb pasi van... vagyis nem tobb csak tobbszor 😂"

Azért ezt ne állítsuk már be olyan általános jelenségként. Sokkal gyakoribbak azok a nők, akik csak az egónövelés miatt társkeresőznek. Nekem több női ismerősöm is nyíltan kimondta, hogy azért regisztrált társkeresőre, hogy kapjon pozitív visszajelzéseket vagy kíváncsi volt, hogy hány embernek jön be.


"Elvarasok. Hat tudod a pasiknak is van... mondjak peldat?"

Persze, mindkét nemnél vannak finomságok és vicces dolgok, de átlagos és jók is.


1. kikoti h csak akkor randizik h ha van szex a vegen (Legalább egyenes és nem játszmázik, mint ahogy sok nő. A kikötésekkel nincs baj, mindkét félre jellemző.)

2. Csak akkor randizik ha van 30 napnal nem regebbi komplex szuresem es ezt elkuldom neki fenyposta (Ezt pl. ezen az oldalon is jó párszor látni nőktől, férfiaktól nagyon ritkán.)

3. Csak akkor lesz nala kapcsolat ha szexualisan pontosan azt teszem amit neki jo (Ez is játszik mindkét félről. Nem a férfiakról terjedt el, hogy sokszor fadarabok az ágyban. Nekem is vannak szexuális elvárásaim, szeretem hamar közölni, mert ha nem passzolunk, akkor ne raboljuk egymás idejét. Ez tényleg probléma? Persze, én is teljesítem a másik fél dolgait cserébe.)

4. Mar a randi utani oraban hozzam koltozne (Ez tényleg gáz.)

5. Tartsam mareladdig amig nem kap melot

6. Adjak neki 100 000-500 000 forintot mert le van egve persze megadja hamar (Ez az utolsó kettő azért a nőkre bőven jellemzőbb. Nem a férfiakról terjedt el, hogy aranyásók vagy kitartottak. Nem a férfiak szokták kiírni az oldalra, hogy milyen rossz a házasságuk, de benne maradnak, mert nincs hova menniük.)

7. Lelki zsarolasok zaklatas ... (Nőknél ugyanúgy játszik.)


"Lehet h a 25-35 eves noknek akad ennyi de nekem soha nem jott ennyi. Leven mert en idosebb vagyok 😁"

Ezt aláírom. Sok férfi lefele nézelődik, főleg, ha idősen kikerült egy kapcsolatból. Másrészt, 26 évesen én pl. feleslegesen írnék, mert úgysem érdekelnélek. Egy korosztályban alattam lévőt meg lehetséges.


"En jelentem irok ha kedvemre valot latok... az esetek 99% nincs reakcio pedig azt hinne az ember h orulnek neki ..."

Ugye tudod, hogy ez ritka? És ugye tudod, hogy csak a legjobb pasiknak írnak? Akik értelemszerűen a bőséget kiélvezve pont ugyanúgy csak a legjobbakra válaszolnak.


"Elvarasok ... ismet

Igen, ne dohanyozzon mert en sem teszem

Igen, ne igyon mert en sem teszem

Mi ebben a plane h hasonlot keresunk ?"

Részemről semmi, ezek így korrektek. Pont ugyanúgy, ha egy pasi közli, hogy első randin szexet akar.


"Am valszeg te kislanyokkal akarsz ismerkedni es nem nokkel 🙂"

Nem, én nőkkel ismerkednék, de sajnos még a tinikor felett is jellemzően érzelmileg instabil és szétesett nőkbe botlani. :D


Az a baj, hogy hiába megy az oldalon, hogy a férfiak leírják, hogy nekik miben rossz, süket fülekre találnak. A nők is leírják, hogy velük is történnek ám rossz dolgok. Ez oké, ezt aláírják még a férfiak is. Csak a mérleg nyelve elég látványosan dől az egyik oldalra és ezt sokan lazán ignorálják.

2019. febr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
67%

#22 "Ez a férfiakra nézve szégyen, hogy a normális férfi a nők fogalmai szerint úgy nagyjából a fehér holló kategória. Pedig ezek ilyen alap dolgok, hogy nem füvezik, nem iszik, nem ordít és nem verekedik, nem csal meg, és van normális állasa, mondjuk 27 felett. Ez egy rendes fiú. És biztos lehetsz benne, hogy VAN barátnője (menyasszonya, felesége, élettársa, gyereke(i))."


Hohó mennyi ilyet ismerek, magamat is beleértve! Mi vagyunk az "aranyos, kedves CSAK barát"-ok, akiknek ha össze is jön barátnő, feleség, az nagyon keservesen sok szívás után sikerül, és akkor se mindig tart sokáig, ha egyáltalán sikerül.


Ellentétben az ivós, bulizós, bemindenezős arcok válogathatnak a rájuk epekedő nők közül, és gyakran több barátnőjük is van, vagy legalább is havonta más.

2019. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
84%
Azt remélem, tudjátok, hogy hisztis férfi egy nőnek sem kell? Én a magam részéről megalázónak érezném, ha valaki csak szánalomból akarna velem lenni, mert megsajnált, vagy mert nincs jobb, de valójában nem rám vágyik, de szexuális segédeszköznek éppen jó lennék...
2019. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
#5 Most komolyan, te hány nõvel kezdesz ki, hánynál jelentkezel? Gondolom nem egy nõ kéne kiválasszon a 20-ból, hanem kb. 100 akiknél te bepróbálkozhatsz.
2019. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
22: Vegyünk engem, 32 éves vagyok, diplomás mérnök tűrhető állással, több baráti körrel, hobbikkal, nem dohányzom/iszom/füvezek stb, heti3-4x sportolgatok, állítólag humorom is van. Ez néhány "barátzónára" és néhány visszautasításra volt elég. Életemben egy randim sem volt, nem hogy barátnőm. Pedig tankörttárstól kezdve az ismerős ismerősén át a buszmegállóban álló idegen nőig sokmindenki tetszett már nekem, és kezdeményeztem ismerettséget. Tehát ne terjessz valótlanságot, hogy "annak már barátnője meg felesége van 27 évesen" , mert nem igaz. Sajnos a nőknek jóval több kell azoknál amit felsoroltál, még nem jöttem rá pontosan mi (nem hiszek abban, hogy csak a pénz), de több. (32/F)
2019. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

33 éves vagyok, mások szerint kedves, intelligens, barátságos, jó humorú. Jó állásom van, soha nem dohányoztam, soha nem drogoztam, mértékkel fogyasztok alkoholt.

Alacsony vagyok és csúnya, soha nem kellettem egy lánynak sem.

2019. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
35: Lásd a 36. válaszom, hogy nagyjából másfél tucat nőnél próbálkozni mire vezet egy férfinél. Ja, a másfél tucat az még nem 100. Oké, de én nem mozdulok rá mindenkire aki nőnemű, hanem akit már ismerek annyira, hogy szimpatikus és meg szeretném jobban, mélyebben ismerni. Bocsmá', hogy csak azokkal "kezdek ki" akik tetszenek és látok bennük egy ismerősnél többet.
2019. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
59%

#33: True. Nagyon gáz, hogyha ezen az oldalon felhozza valaki ezt az egész társkeresős témát és említésre kerülnek a normális, de ignorált srácok, akkor a női oldalról lazán átlépnek ezen a fontos momentumon. Vagy rájuk húzzák, hogy a kedves srácok nem kedvesek, ami mögött semmiféle logikát nem képesek felépíteni, de valami ultimate mindent legyőző érvként fogják fel.


#34: Persze, tudjuk. Meg azt is, hogy egy férfinek is lehetnek érzései és fejezze ki őket nyugodtan. Meg azt is, hogy egy férfi legyen határozott. Meg azt is, hogy egy nő lazán lenyomhat ugyanolyan hisztit, úgyis máshogy lesz kezelve. Meg azt is, hogyha egy férfi akármilyen formában fejez ki negatív véleményt a társkeresésről vagy a nőkről, azonnal ráhúzzák, hogy hisztizik. Meg azt is, hogy láthatóan az oldalon lévő női felhasználók többsége észre sem veszi, hogy mennyire üti ebben egyik mondatuk a másikat.


És lám, a szokásos helyzethez híven itt van pár férfi, akik elvileg megfelelnek a kritériumoknak és a nők által felvázolt dolgoknak, ám valahogy mégsem az a tündérmese áll velük kapcsolatban, amit próbálnak itt páran velük kapcsolatban lefesteni... Azt hiszem ez örök dilemma marad ezen az oldalon.

2019. febr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Egy rakás normális és kedves férfit ismerek, de attól még nem passzolunk össze.

Van, aki foglalt, van, akinek az életmódja teljesen más, van, akivel nagyon távol élünk egymástól, és nem megoldható az összeköltözés, van, akivel a céljaink teljesen mások, van, akivel szexualitásban nem passzolunk. Komolyan, attól mert valaki normális, még nem jelenti azt, hogy működhet is a kapcsolata adott emberrel. Hozzánk illőt kell keresni, nem csak egy random normális embert.

2019. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!