Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért él néhány férfi abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él néhány férfi abban a tévhitben, a nőknek a jó alakért elég "nem zabálni"?

Figyelt kérdés

A jó alak alatt értendő:

[link]


Nem értem, miért nem képesek sokan elhinni, hogy az ilyen alak 99%-ban genetika, mozgás és étkezésfüggetlen.

Ha valaki ilyen alapból, és kicsit felszed, sporttal valóban vissza tudja szerezni, de aki sose volt ilyen, az nem tudja elérni.

Már gyerekkorban látni, nagyjából milyen alakja lesz egy lánynak később (nem véletlen 8-10 éves korban még a kezdő balerinák közül is kisorolják azt, akin már akkor látszik, hogy szélesebb lesz a csípőben, mellben ), ez nem válogatás kérdése, hogy ha majd odafigyelek, mit eszek, modell alkat leszek.

Nekem gyereklányként sem volt "gyereklány alakom", 12 évesen már 45kg voltam (sok felnőtt nő van ennyi), és sokkal fejletebb, kinéztem 14-16-nak alkatilag. Tehát ez már viszonylag korán eldől.

Most meg már hiába állnék neki diétázni, előbb temetnének el, minthogy elérhetném a fentebb linkelt vékonyságot.

(Nagyon keveset eszek, és nem is össze-vissza, nem ezen múlik)


2019. febr. 10. 20:48
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
*genetika - mozgás és étkezésfüggetlen
2019. febr. 10. 20:50
 2/34 anonim ***** válasza:
97%

Nem mondom hogy rossz, de nálam ez eléggé csontváz kategória..


Mindenesetre szerencsés, aki genetikailag ilyen, hízni azért egyszerűbb.

2019. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
55%
Merre beszélgetsz ilyesmiről FÉRFIAKKAL? Szerintem ha egy férfi edz, akkor nagyon jól tudja, hogy 1kg izomért is meg kell dolgozni és ha olyan a genetikája, akkor tudja, hogy a kajára is oda kell figyelni. Férfiak, úgy 25 felett sztem mki tudja. Én 26 vagyok, nő, a combom kb ekkora, de nincs ilyen hosszú felsőtestem. Nem tudom milyen lennék ha nem sportolgatnék, rendszeresen semmit, amihez kedvem van, de rendszeresen sportolok. Így nem tudnék kinézni soha, mert más az alakom, nem vagyok ilyen magas. Én 12-13 éves korom óta egy cm-t nem nőttem, kgban sem sokat váltotam. Szerintem rossz a baráti köröd vagy nem tudom kikkel beszélgetsz ilyesmiről. Ha nem elég a kajára odafigyelni, akkor lehet hormonális gondok vannak.
2019. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Mert a férfiak számára nem ezt jelenti a jó alak. Kb annyit tesz, hogy ne legyen 120 kiló a csaj. Csak bennünk nőkben élő teljesen alaptalan baromság, hogy ez a jó alak. Férfi szemmel a jó alak kategóriába bőven beletartozik az ennél sokkal husisabb test is.
2019. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Magadból hozd ki a maximumot. Ez csak egy lány, akit linkeltél, mindenkinek más tetszik, más az ízlése.


Étkezz egészségesen, sportolj rendszeresen. Ennyi.

2019. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%
Azért az vicc, hogy 99%-ban genetika. Nem egy, nem kettő nő van aki sporttal és étkezéssel elérte ezt a szintet. Ha neked nem sikerül évek óta, akkor hiba van a diétádban. Mozgás nélkül meg ne is várj csodát. Azon nyilván nem változtathat senki, hogy milyen magas, mennyire hosszúak a lábai.. de hogy mennyi zsír, vagy izom van rajta az igenis csak döntés kérdése.
2019. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
50%

A jó alak alatt értendő... És belinkelsz egy topmodell szintű képet. Oké, akkor a férfi jó alak alatt meg ez értendő: [link]


"Nem értem, miért nem képesek sokan elhinni, hogy az ilyen alak 99%-ban genetika, mozgás és étkezésfüggetlen."

Az ilyen alak nem 99%-ban genetika. Egy csomó tizen-huszonéves lány rendelkezik ilyen alakkal, aztán a húszas évek felé jönnek a plusz kilók, ha nem figyelnek magukra.


Egy férfiaknál nyerő, átlagosan jó női alakhoz tényleg kevesebbet kell dolgozni, mint egy nőknél nyerő férfi alakhoz. Már eleve azért is, mert a férfias alakhoz hozzátartozik egy nagyobb izomtömeg, amihez súlyok kellenek ÉS kardió. Nőként bőven elég a kardió.

2019. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha nem titok, akkor te mennyivel vagy odébb a linkelt képtől? Csak azért, mert egyáltalán nem biztos, hogy valaki azért mert nem így néz ki, azért nem lehet vonzó.
2019. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Kilókban lehet, nem olyan sokkal (egy tízessel maximum, de lehet, annyi sincs), alkatilag viszont rengeteggel.

Voltam én is 50kg, de akkor sem volt ilyen kicsi mellem, ennyire vékony combom, keskeny csípőm, ilyen tökéletesen lapos hasam....

2019. febr. 10. 21:15
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a Gáspár Evelin, sem az anyja, sem az apja nem volt soha vékonynak mondható még régen sem. Egész gyerekkorában duci volt, edzéssel és megfelelő étrenddel hamarosan eléri a linkelt alakot.
2019. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!