Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten mit kell írni a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten mit kell írni a nőknek társ kereső oldalakon? Sose válaszolnak!

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 23:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a külsődön alakíts!
2019. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%

Szia cicus, van gazdád?

Ezt imádják!

2019. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
nekem tinderen és badoon több egyezésem van, mégsem válaszolnak bizonyos üzenetekre, csak ha valami nagyon frappánsat írok
2019. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
ctrl c ctrl v üzenetek valószínű messziről szaglanak, meg az 1 dimenziós szia hogy vagy című agysebész kommunikáció is nagyon vonzó lehet dehát sokszor csak ennyi telik ki az emberből sajnos. Próbálj meg őszintén nyitni röviden és frappánsan.
2019. febr. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Mi mást lehetne írni egy vadidegennek, mint egy sablon bemutatkozást vagy egy "Szia! Lenne kedved ismerkedni?" - t, ennek ellenére ők azt várják, hogy elsőre királylányként szólítsd meg... A válaszom, várd meg amíg ők írnak, de legjobb, ha letörlöd magad, mert jót teszel vele magadért! Inkább egy év szingliség, mint egy év sikertelenség! Menj ki az" utcára"!
2019. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
1 év szingliségen, már lehet túl van. :D de szerintem is a gyakorlatban, való életben kéne gyakorolni, akinek nem megy az ismerkedés. A neten nem látsz reakciókat amiből tanulhatnàl, hogy mi “jön be” a másiknak... ;)
2019. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

#6:

Mind kettő "egyes", helyettesíthető bármelyik számmal, csak próbáltam pozitív lenni... ;)

2019. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Én azoknak nem válaszoltam szinte soha, akik a sablon szöveget másolták be nekem. Aki megszólított a nevemen, ott már látszik, hogy legalább erre vette a fáradtságot. Illetve pár kifejezetten nekem szóló mondatot írt, már sokkal szimpatikusabb volt. Máskülönben tudom, hogy én vagyok a századik, akinek ezt másolja be és a nagy számok törvényére játszik. Semmi gond, de nem egymást keressük ezekkel az emberekkel.
2019. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha már sablonszöveg, akkor szimpatikus volt az olyan, ahol saját magát mutatta be részletesen és őszintén. Volt, aki leírta a tapasztalatait, csalódásait, de a végére pozitív kicsengése volt az üzenetnek, hogy még reménykedik stb. Utána pedig írt egy személyre szóló üzenetet.
2019. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Ha jó fotóid vannak, akkor bármit. Ha nincsenek, akkor próbálj meg kreatív lenni, hátha valakinek pont bejön a stílusod.

2019. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!