Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkre mennyire jellemző, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkre mennyire jellemző, hogy tartanak maguk körül "pasifelhőt"?

Figyelt kérdés
Egy pasi aki lelkiszemetes láda, egy aki pénzes és lehet vele lógni mert fizeti a programokat, egy pasi aki erős és lehet segítségül hívni ha pakolni kell, egy aki jó az ágyba és szexkapcsolatra alkalmas... Ez mennyire jellemző és ha igen akkor mennyi pasit felhőztetnek maguk körül hitegetésekkel meg flörtölgetéssel a mai nők?
2019. jan. 31. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom sajnos.
2019. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Ezek nem pasifelhők, hanem barátságok. Ez nem a barátokközt, nem akar mindig mindenki megdugni mindenki mást.
2019. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, de felhőtlen időtöltést nekik.
2019. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Gyanitom h te kiszorlsz ebből a felhőből,még sima barát szinten is,azért zavar.
2019. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát bocs de én nem akarok részese lenni annak hogy egy csaj mindenféle extra szivességekre vesz rá miközbe azzal hiteget hogy lehet több is köztünk...
2019. jan. 31. 23:14
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Ezt csak az igazán szép nők tudják megtenni, egyszer én is bedőltem egynek, de aztán kinyílt a szemem és hanyagoltam. :) A végső konklúzió, hogy a legtöbb nő csak ki akarja használni a férfiakat. :)
2019. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
A hetedik te magad légy.
2019. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem tartok, mert van lelkiismeretem, és empátiám.

Pedig tarthatnék, de senki idejét nem szeretem pocsékolni, és fordított esetben is rosszulesne.

2019. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek #8-cal. Ez értékrendtől függ. Pasik között is van jónéhány, aki “csajfelhőt” tart maga körül. Gondolom nem most hallasz először a megcsalásról. De vannak, akiknek ez teljesen kizárt, mert őszinte és tiszta szereteten alapuló kapcsolatban akarnak élni.
2019. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Sose értem h egyeseket miért zavar ha a párjuknak akár pasi nő,baráti köre van,sokakat még az azonos nemu barát is hergel,v sima rokon is, és nem 0 24ben az ő kisajátított bábjuk.. :O
2019. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!