Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem tényleg csak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tényleg csak az olyan lányok valók, akiknek még nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, eddig négy szerelmem volt, egyiknek sem volt előttem senkije. Négyből kettővel jutottunk el a párkapcsolatig, és mind a kettő arra hivatkozva dobott, hogy meg szeretné próbálni mással is, még túl fiatal az elköteleződéshez. A harmadik másfél hónap után tette ezt, a negyedik három év után, ez még friss élmény. Bár ezt konkrétan nem mondták, de miután lefeküdtek mással, eszük ágában sem volt 'szóba állni' velem.

Tény, hogy bizonyos dolgokban picit éretlenebb, ügyetlenebb vagyok mint az átlag (pl. nem vagyok sportos, nem tudok táncolni, csámpás vagyok, beszédhibás vagyok), viszont ugyanúgy pedálozom az életben és vannak céljaim. Az egyetemet hamarosan elvégzem és mérnöki végzettséggel várhatóan többet fogok keresni, mint az átlag. Jogosítvánnyal és személygépjárművel is rendelkezem, a családomnak pedig van elég pénze ahhoz, hogy az új család megalapításakor házat tudjunk venni.


Ennek ellenére viszont sajnos csak azokat a nőket találom meg, akik vagy kiégtek már, vagy nincs viszonyítási alapjuk. Még egy szűz lányt már nem próbálnék ki, úgy hiszem, eleget sérültem már. A méretemmel és a használatával sincs gond, mielőtt valaki erre gondolna.


Tényleg ennyit számít a nők szemében, ha valaki úgymond kevésbé férfias, vagy jó eséllyel hamarosan megtalálhatom végre az igazit?


2019. febr. 19. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy rokonomat hoznám példának. Ő alacsony nem túl jó az idegenekkel való kapcsolatteremtésben. Szűk a szociális hálója és külsejét tekintve az átlag alsó határán lehet. Szóval nem kifejezetten férfias vagy "szép". Eddig nem jött össze neki a pártalálás. Most 27 évesen végre van egy lány. Ő áradozik róla. Szerinte szép és értelmes. Szerintem még átlag alatti vagy alig átlagos és nem nevezném okosnak vagy tanulnak. Amúgy tényleg aranyos és ők egy "kategória". Szerencsére kölcsönösen vonzónak találják egymást így mindenki boldog.

Ezzel azt akarom mondani hogy egy fiú aki csámpás beszéd problémái vannak és az alakja se az igazi is találhat olyan lányt akinek ő az ideál a kérdés hogy ez kölcsönös lesz-e. Számomra fontos hogy az én mércémmel férfias legyen a párom amibe ezek a tulajdonságok főleg így együtt nem férnek bele. Másnak ettől még mint írtam lehetsz tökéletes. Azt hogy mikor futsz bele abba a lányba akivel kölcsönös lesz a vonzalom és hogy ha kapcsolat lesz belőle az meddig fog tartani azt nem lehet megjósolni. De fontos hogy nyitott légy és ne csüggedj. Olyan pedig nincs hogy valakinek csak "egyfajta lány" való.

2019. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kár ragozni ! Selejt vagy ! Pont
2019. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!