Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is létezik egyfajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is létezik egyfajta természetes kiválasztódás a kapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem, hogy a selejt incelek kihullanak és utód nélkül, talán szűzen halnak meg, hiába sóvárognak és agresszív gondolatokat hirdetnek. A jó génekkel megáldott férfiak és nők pedig szaporodnak és így létrejön az a fajta természetes kiválasztódás amiről beszélek. Régen, úgy 60-70 éve ez a jelenség még nagyon gyerekcipőben járt, mostanra azonban - a környezetemből vett példákkal alátámasztva - hitelt lehet adni ennek. A hátrányos helyzetű emberek is juthatnak talán nemi élethez, de a szaporodás már számukra lehetetlenné válik, hiszen akár a nőstény, akár a hím, mind jó géneket akar tovább vinni.


Tudom, talán kevésbé humánus az elméletem, de tudományos cikkek is szólnak erről. Ez kimondottan 21. századi jelenség.


Vélemények?


37F


2019. febr. 21. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez így van, bár a selejt szót incelként kikérem magamnak. Mit gondolsz, miért nő folyamatosan az emberiség átlagmagassága? Mert a legalacsonyabb férfiak nem kellenek a nőknek, így nem tudják továbbörökíteni a génjeiket.
2019. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 hollófernyiges ***** válasza:

"miért nő folyamatosan az emberiség átlagmagassága?"


Nem nő folyamatosan, a cromagnoniaktól a 20. század elejéig nagyjáól egyformán 168-170 cm volt az európai férfiak átlagmagassága. A 20. században volt egy nagy ugrás, de ez alatt a 3-4 generáció alatt kizárt, hogy genetikai háttere legyen.

2019. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ugyan csak 1810-től találtam adatokat, de azóta folyamatosan nő. A XX. században csak felgyorsult, ahogy a nők egyre inkább elkezdtek válogatni.

[link]

2019. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mindenki selejt, akinek nincs párkapcsolata?
2019. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14

Most már az selejtes akinek gyerek nincs ! xD

2019. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy működne, a börtönben levő gyilkosok,nőverők,pedók, illetve egyéb a társadalom által selejtnek mondott emberek nagyon nagy részének van gyereke, vagy majd lesz gyereke.

A környezetemben igen jelentős az agresszív,tudatlan, bolond emberek száma akik rendelkeznek utódokkal.

És pont azok nem csinálnak gyereket akik tök normálisak.

Mondjuk azt eltudom képzelni hogy pont fordítva működik jelenleg ez a szelekció, inkább visszafele dobja az emberiséget.


Bár szerintem felesleges ezen gondolkodni,nem ez fogja az emberiséget megszelektálni 2-300 év alatt,hanem a klímaváltozás,ha az ember hozta össze,ha a természet akkor is. Mi már nem fogjuk meglátni, de egész biztos hogy keményen szelektálni fog!

2019. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!