Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy vettem észre, a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy vettem észre, a lányoknak nagyon tetszik ha egy pasin minél több, minél nagyobb, kreatív tetoválás van! Ti is így látjátok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Hol jöttél erre rá, a sarki kocsmában? Tudod a szórakozóhelyeken kívül is van élet. :)
2019. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon nagyon nem mindegy, hogy mi és hol. Az, hogy az ember mit varrat magára rengeteget elmond róla. Ha televarratja magát közhelyes baromságokkal, amit minden harmadik emberen látni, az régen felejtős. De pl. a nyak (vagy ne adj isten arc) tetkó szerintem kifejezetten ronda, ahogy az is ha rosszul vannak megcsinálva, mert a szomszéd faluban a Sanyika egy ezressel olcsóbban megcsinálja.

És attól, hogy egy tetoválás kreatív, még lehet baromi taszító. Én elhiszem, hogy számára jelentése van, de mondjuk az összes Marvel karaktert felvarratni ugyan mi értelme van? Vagy hasonló ostobaságok csak azért, mert most divat a tetkó.

Egyébként meg rengeteg nő van aki kifejezetten undorodik a tetovált férfiaktól. És amúgy párkeresésnél nem mérvadó. Hogyha arcra, vagy testalkatra, vagy személyiségre, viselkedésre abszolút nem zsánerem, azt nem fogja kompenzálni 3 nagy tetoválás.

2019. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Ez se nem előny, se nem hátrány nálam.

Ha egy férfin egy db tetkó sincs akkor megfordul a fejemben, hogy talán nem szereti őket és az én nagy tetoválásaim zavarnák, de ennyi.

2019. febr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Engem taszít a tetoválás.Feleségem sajnos csináltatott 3 kisebbet.Elfogadtam de az elsõ után úgy éreztem elveszítettem azt a bájos lányt akit megismertem akkoriban.
2019. febr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Semmi bajom a tetováltakkal mint ember, haver kategóriába kerül, de mint párkapcsolat kizárt. Az a kuriózum ha nincs rajta semmi rajz. És én azt keresem.
2019. febr. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs bajom velük, azt se mondom, hogy kizáró ok,mert ki tudja, de totál nem.indulok be tőle,sőt...a több darabtól pláne nem, akármilyenek.
2019. febr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Igen, mert a tetoválás rosszfiús külsőt kölcsönöz az embernek, a nők pedig köztudottan a rosszfiúkra buknak.
2019. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Legyünk őszinték, tetoválást a proli réteg (vagy inkább osztály?) csináltat magának. És ez nem függ össze az anyagi helyzettel vagy a népszerűséggel...
2019. febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én remélem hogy ez nem így van, ahogy a kérdésben olvasható. A tetoválást a mai világ egyik nagy értelmetlenségének tartom.
2019. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden formájában taszító, egyszerűen nem illik az emberi bőrre véleményem szerint.
2019. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!