Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állítólag sok lány szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag sok lány szerint szimpatikus vagyok, akkor miért csak visszautasítást kaptam mindenkitől? Nem kicsit ellentmondás ez?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 07:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szimpatikus vagy, nem azt jelenti hogy szexuális vágyat éreznek irántad. Biztos te is találtál már szimpatikusnak embert az életben, akire ettől függetlenül nem vágyakoztál.
2019. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
Lehet jó lennél nekik barátzónába... de lexopni már nem vagy jó.
2019. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek. Általában a tökösségen és a kisugárzáson bukik el ez. Magamon is így vettem észre és vannak egyéb ismerőseim ugyanezzel a problémával.


Nekem úgy sikerült ezen változtatni, hogy kicsit alakítottam magamon külsőre, magabiztosabb lettem és elkezdtem úgy ismerkedni nőkkel, hogy nem párt kerestem feltétlenül, hanem csak lazán ismerkedtem, lesz*rom mi lesz alapon. Elkezdtek jönni a sikerek és egyben szerintem a kisugárzásom is jobb lett. Érdekes, hogy az utcán is több nő meg néz azóta, nem néznek át rajtam. :)

2019. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Rockarc ***** válasza:
54%

A nok osztalyoznak. Az egyik csoport a ferfi, akivel lefekudnek, a masik a fiu, akivel szeretek beszelgetni. Nem tekintenek ferfinak. A kulsod valoszinuleg sosem volt meg hozza, a belsod sem ferfias. Nem tudnak mit kezdeni veled.


42F

2019. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát, akkor jobb ha elkerülöm őket messziről, és igyekszem teljesen mással foglalkozni.
2019. febr. 22. 14:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak udvariasságból mondták. Nem akartak megsérteni.
2019. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nekem úgy sikerült ezen változtatni, hogy kicsit alakítottam magamon külsőre"

Ez a kulcs a dologban. A magabiztosság másodlagos, a "kisugárzás" pedig valójában a külsővel egyenlő.

2019. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!