Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagy ellentmondás?

Figyelt kérdés
Egy előnytelen külsejű srácnak, ha nem megy a csajozás azt tanácsolják, hogy kezdjen el gyúrni, viszont ha megkérdeznék tőle, hogy miért kezdett el gyúrni,és azt válaszolná hogy a csajok miatt akkor egy szánalmas sz@r alak lenne.
2019. jan. 4. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

A kondizó férfitársadalom 95%-a társadalmi elvárás miatt "gyúr". A lényeg az, hogy a (konzumidióta) társadalom azt mondja, hogy nézz ki jól, ami egyelő a tápos, felvizezett izomzattal, azaz feszüljön a póló. Elég ha csak a felső testen van +10kg kreatinos izom, hiszen leginkább arra lehet feszíteni. Szóval ahhoz hogy nőd legyen, el kell járni gyúrni. Igaz, sík h*lye vagy, bár az a réteg akinek tetszelegni akarsz a szuperjó, de ultra kommersz testeddel, nos azok sem állnak magasabb szinten.


Aztán ha a gyúrós gyurik lenézik azokat akik szintén gyúrnak a nők miatt, egyből a konkurenciát látják a másikba, így leszólják. Persze ha már gyúrsz, akkor tetováltass is, mert akkor már egy jóval magasabb kaszthoz fogsz tartozni. Egyszerűen akkor már neked kell a jobbnál jobb nőket levakarni magadról.


A jellemed, a világképed, a logikus és önálló gondolkodás, a kritikus de építő jellegű szemléletmódod, az ambícióid, a céltudatosságod labdába sem rúg. Szóval gyúrj, gyúrj, gyúrj. A "táplálékiegészítőket ki ne hagyd, ha havonta nen költesz rájuk legalább 100EFt-ot, akkor nem lesz nőd!

Ami még fontos az a rizs + csirkemell, mérd ki grammra. Legalább napi 1kg antibiotikumos, növekedési hormonokkal kezelt egészséges pipihusi, a napi fehérjéért. El ne felejtsd. Ja, és eldicsekedhetsz a csajodnál, hogy te sportolsz! A gyúrás a csajok miatt a legigazibb sport, nyugodtan vágd haza az összes izületed 50 éves korodra, nem számít, az még odébb van. Addig is brutál jó nőid lesznek, napi 3-5 szex garantált! ;)

2019. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Imádom a szarkazmusod #1.
2019. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ismertem egy srácot huszonévesen, kedves, aranyos, intelligens volt, de külsőre vénza, sápadt, nem túl férfias. Aztán elkezdett aktívan sportolni, futás, úszás, kerékpár, később versenyekre is járt, ahol elég sikeres volt. Nem lett kigyúrt, de teljesen megváltozott az alkata, a kisugárzása sokkal magabiztosabb és vonzóbb lett. Pár évvel később találkoztam vele, gyönyörű, kedves felesége és egy kislánya van. Egyébként a feleség is aktívan sportol, tehát lehet, hogy ez hozta őket össze. Én is rendszeresen járok futni, lenne bőven alkalom ismerkedésre, csak foglalt vagyok.
2019. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Mért lenne " szánalmas sz@r alak" mindenkit más motivál és más számára a fontos.

Vannak színészek is akik gyúrnak egy szerep kedvvért.

Ebben nincs semmi furcsa.

2019. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy, ki kinek a kedvéért bohóckodik. Nekem az jön be, ha szeretnek.
2019. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert nem azért kéne gyúrni, hogy csajozhass, hanem hogy felismerd, hogy ha neked a szép, formás lányok tetszenek, illene valamit letenni az asztalra. Ég és föld a különbség.


Meg alapból kéne mozogni. Nem csak akkor, mikor csaj/pasi kell, aztán eltunyulni.

2019. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Volt gimis osztálytársam érettségi körül kezdett testépíteni, akkor volt 167 cm-hez kb 50 kiló, néhány évvel később már olyan 70-75 kg körül mozgott és egy kib szott adoniszi alkata lett (legalábbis átlagos ember szemével biztosan).


Ballagáskor még szűz volt, kigyúrva már jegyben járt a barátnőjével és más lányok is kacsintgattak rá. Sok másban is megváltozott, kisfiúból férfi lett, más lett a stílusa, a viselkedése, lettek céljai az életben, stb.


Azt meg nyilván nem kell mondani, hogy a csajozás miatt gyúrsz :D Komolyan nem értem, amikor ilyen kérdéseket tesztek fel, ahol csak simán az a megoldás hogy hazudsz és kész.

2019. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom: 9 év heti pár alkalom edzéssel, +22kg, de nem vagyok kokszimarci, ha rám nézel talán átlagosnak nézhetek ki. Előtte amikor túl vékonynak éreztem magam, nem volt sosem csajom. Most már nem vagyok vékony, ugyanúgy semmi. Ez semmit sem számít. Nincs kockás hasam, de ha lenne... szerinted mit érne vele az ember amikor a tescoban a sorban pufi dzsekiben leszólítod a csajt. Hol látja a kockás hasad? Sehol... ez nem számít (31/F)
2019. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1#: Azért a versenysportot ne keverd a hobbi gyúrással. Ha lemész néha mozogni félórát, semmi baja nem lesz az izületeidnek, legalábbis nem jobban, mintha futni járnál a térdeiddel a városban, vagy teniszezni a haverral. A lényeg, hogy mozogjon az ember. Ettől még nem lesz Schwarzenegger, de ne ez legyen a cél.
2019. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!