Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha szorongók és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szorongók és depressziós vagyok nők társaságában?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, akivel sokban hasonlítunk azt gondolom, de nem tudom megmutatni neki a fent említettek miatt. Elméletben tudom, hogy hogy kéne viccesen, vidáman, nyitottan, férfiasan viselkedni vele, de nem megy gyakorlatban. Most pedig nekem kéne lenyűgözni, volt hogy ő volt nyitottabb, de ennek vége, nem érez már semmit (lehet eddig is csak beképzeltem?), nekem kéne valamit alkotni. Hogy legyek laza vele, hogy érzékeltessem, hogy lehetne több is? Alkohol kizarva, mert nem olyan környezetben vagyunk. Vagy ha már semmi érdeklődést nem látok, kár is próbálkozni?
2019. febr. 22. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, nő vagyok.


Figyelj egy próbát megér nem? Őszintén mit veszíthetsz? Ha elutasít ugyanott vagy mint most, de össze is jöhet. Ha meg sem próbálod, akkor meg később fogod megbánni.


Az érzelmek bevallását úgy gondoltam, hogy hívd el párszor, beszélgessetek és ha nyitott, akkor valld be. Nem kell rögtön ráönteni mindent. Nem tudom az előzményeket, ezért írtam, hogy most te lépj. Én azt tanácsolom, hogy az őszinte éned vedd elő és így bánj vele végig. Mindegy milyen maszkot erőltetsz magadra egy hosszabb kapcsolatban úgyis kibukik, hogy megjátszod magad. Akkor meg kiábrándulna belőled a lány, még rosszabb, mint az elején. Egy kapcsolatot nem lehet ilyenekre építeni. Jobb, ha az elején elválik, hogy nem tetszel neki, még ha fáj is. Ellenben, ha önmagad adod, akkor legalább tudod, hogy a te személyiséged kedveli, még a te önbizalmad is növeli.

2019. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmilyen maszkot, én is magamat akarom adni, pont ez a baj, hogy ez nem megy. Lezárom szerintem, alakul, ha alukul, ha nem, akkor nem. Így legalább talán picit felszabadultabb leszek. Próbáltam nyitni, de nem volt vevő, nyilván hisz nekem kéne őt lenyűgözni már, azt kell tudni hogy évekig le se sz**rtam, nem csoda hogy érdektelen. Érdektelenségéből kéne valami szikrát csinálni újból, de ha érdekeltem is valaha, ő már rég túllépett ezt érzem. így valami olyan nagy dobás kéne (persze magamat adva), amire azt hiszem nincs elég önbizalmam.
2019. febr. 22. 12:52
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el. A női nemet is, kérlek.
2019. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
72%-os elfelejtem, csak magyarázd meg miért.
2019. febr. 22. 14:22
 15/15 anonim ***** válasza:

Jajj istenkém, ne hagyd ezt a lánykát elveszni. Nekem az jött le eddig hogy küzdött érted egy picit, próbálkozott. Közeledj már felé.

Én a helyedbe most azonnal ráírnék hogy,:

"Szia, hogy vagy?" Ezzel nem veszíthetsz semmit ha nem írna vissza, és nem is lenne ciki.

Na, rajta, tégy már valamit...

:) itt mindenki jót akar neked.

2019. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!