Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszullét a lányok társaságában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszullét a lányok társaságában?

Figyelt kérdés
Már attól is rosszul leszek ha beszélnem kell egy lánnyal/nővel. A rosszul létet nem úgy értem,hogy gyűlölném őket hanem izzadok,feszült (szorongó) leszek és dadogni kezdek a közelségük miatt. Ilyenkor olyan érzésem támad,hogy nem vagyunk egy "súlycsoport". Nő mellett pedig nem tudom elképzelni az életemet mert idegen számomra ez az egész ami vele járna.

2018. nov. 1. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Segítene ha leírnád, hogy milyen idős vagy.
2018. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
32%

A nőkkel alapból kikúrt nehéz egy súlycsoportba kerülni, de le kell győzni a gátlásokat és valami olyasmikre gondolni, olyasmi tényeket megerősíteni magadban, hogy bizony modelltestalkat ide vagy oda, ők sem szarnak tőled illatosabbat.

Az a probléma a hozzád hasonló tapasztalatlan srácokkal, hogy az egekig magasztaljátok a nőket, pusztán amiatt, mert lyuk nőtt a lábuk közé.

2018. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2018. nov. 1. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Mégis mi olyan nehéz egy súlycsoportba kerülni a nőkkel? Mitől lennének ők más súlycsoportban?


Szedjétek már le őket a piedesztálról... Nincs semmi okuk sem ott lenni, sőt.

2018. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyen voltam mindig is.
2018. nov. 1. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Megértem. A lényeg, hogy húzd ki magad és nézz a szemükbe.

Nem kell félni, mert elvégre mi a legrosszabb ami történhet? Kinevetnek vagy ilyesmi? Na és? Tegyél rá magasról.

Sokat szorongtam én is. De azóta már nem szorongok, mert nem veszem komolyan az életemet, elvégre úgysem kerülök ki belőle élve.

2018. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Sokat segít ha Te magad is lazán veszed.

Például én is szoronganék, ha egy alig ismert nőhöz kéne odamenni, hogy ott valahogy egy párkapcsolatot kezdeményezzek.

Ha van valami közös téma akkor akár el is felejtheted, hogy nővel beszélsz, az elején mint egyik ember a másik emberre, úgy beszélgettek úgy is. Aztán ebből jön majd ki valami ha egyik vagy mindkét fél többet gondolna.

Ne is akard elképzelni, mert úgysem olyan lesz pontosan, majd alakul az. Lépni azért neked kell, mert más nem fog helyetted.

2018. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyúkáddal/apukáddal milyen a kapcsolatod?
2018. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bazsusz, gyere vissza az eredeti kérdésedhez. Várunk vissza!
2018. nov. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2018. nov. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!