Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak jellemzően előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak jellemzően előbb jönnek össze tapasztalatlan (akár párkapcsolati, akár szexuális téren) nővel, mint a nők tapasztalatlan férfival?

Figyelt kérdés
Magyarul a férfiak "elnézőbbek" ebből a szempontból?
2019. febr. 22. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2019. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Feltehetoen, de nem az elnezoseg miatt, hanem mert általában a fiúk 1-2 évvel idosebbek szoktak lenni a lányoknál, így valószínűleg tapasztaltabbak. Nagyvonalakban.
2019. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen, mivel az a kulcs, ami sok zárat kinyit, egy remek kulcs. Az a zár pedig, amit sok kulcs kinyit, egy pocsék zár.
2019. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó: mi van azzal a kulccsal, ami egy zárat se nyit ki, mert olyan szr?
2019. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Párkapcsolat terén a férfiak minden téren elnézőbbek, akár külső, akár belső tulajdonságokról van szó.
2019. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
És hány kulcs nyitja ki azt a zárat úgy, hogy a zár is élvezi? :D
2019. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem, csak nekik nem gáz, ha "kipróbálnak" valakit. Nekik az kell, hogy idővel azért legyen ez meg az. Ha mondjuk találsz egy szűz lányt, azt rá kell szoktatnod a szopásra, és ha nem tetszik neki, akkor vagy csinálja kedvetlenül, vagy dobod, mert nem csinálja.
2019. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, te abból indulsz ki, hogy a "tapasztalatlanság" hátrány. De amint a kérdésedből is kiderül, az emberek többsége számára inkább előny. Nekem pl. biztos nem lesz egy nő attól "értékesebb", hogy előttem már a fél város átment rajta.
2019. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább egy olyan felfogású barátnőt szeretnék, mint én. Vagyis ne adja magát oda, minden téren meg kelljen érte küzdeni, de aztán ha sikerrel vettem az 'akadályokat', akkor utána becsüljön meg annyira engem, mint én őt! Nem tagadom, szűz vagyok, emiatt nem is lennék valaki olyannak a párja, akin a fél város átment. Inkább legyen ő is tapasztalatlan, akárcsak én. 22/F
2019. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!