Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon cikinek számít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon cikinek számít ha egy 164 cm és férfi összejön egy 178 cmes lánnyal?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy ilyen magas lánnyal úgy van hogy alakul a dolog már csók is volt lényegében már együtt vagyunk viszont a magasságkülönbséget úgy érzem furának találják, nem tudom mi a baj ezzel a magasság különbséggel.
2019. febr. 23. 09:19
 1/10 A kérdező kommentje:
164 cm-es
2019. febr. 23. 09:20
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne keressetek már a sz*ron is csomót. A lány érdekel, vagy mások véleménye? Felnőtt kat.!
2019. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha neked és a lánynak nincs bajotok ezzel, akkor nem kell, hogy érdekeljen mások véleménye. Boldogságot nektek!
2019. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Igen, mert én 197 cm vagyok és nem találok egy magas lányt magam mellé (a 178 már annak számít kb), csak alacsonyakat :D De azért grat.
2019. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha ahhoz van önbizalmad, hogy egy magasabb nővel enyelegj, ahhoz már nincs, hogy felvállald, hanem idejössz a GYIK-re kérdezni?


Szép mesét találtál ki, kár, hogy vannak akik be is veszik.

2019. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha azt mondom, igen, akkor szakítasz vele?


Magánügy fogalmát ismered? Kinek mi köze hozzá, hogy te kivel vagy?

2019. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
177 centi magas nőként bevallom őszintén, első körben nem választanék ennyivel alacsonyabb férfit. Ezt a csajt nagyon megfoghattad valamivel. De ha neked ciki, keress alacsonyabbat, van egy pár.
2019. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Ciki. Nagyon kevés ilyen pár van,mert ált.a pasi önértékelését zavarja egy idő után,na meg a " védelmező férfi" is nála furi,ha 2 fejjel alacsonyabb,mint a csaj.

Ciki ,na.

2019. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem idiótán néz ki egy pár ilyen helyzetben. Az meg más, hogy mennyi belső problémát eredményezhet.

Jöhet a lepontozás de ez az igazság.

2019. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kizáró tényező lenne, de láthatóan nem mindenki így működik szerencsére. Az meg, hogy más kivel van együtt végképp nem zavar, örülök, hogy nekik jó. Ismerek ilyen párt egyébként, jól működik, és még az is érződik, hogy ugyanolyan "védelmező" szerepben van a srác, mintha 190 cm lenne.
2019. febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!