Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt tapasztalatotok szovjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt tapasztalatotok szovjet utódállamos ill. ázsiai társkeresővel?

Figyelt kérdés

Pl. Victoriahearts.com, asiandating.com


A Hvg ajánlotta őket, mint valós oldalakat, de nem merek fizetni érte, nem találom a törlés funkciót sem. Gyanúsan sok az érdeklődő gyönyörű hölgy. Negatív, kioktató kommenteket ne, köszi!


2019. febr. 23. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
én se mernék
2019. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha külföldiekkel akarsz ismerkedni: www.interpals.net


Beállítod, melyik országból/földrészről keresel és milyen nemű személyt, illetve a korcsoportot. Az egész bolygóról vannak fent, Dél-Afrikától Grönlandig.

Nem kifejezetten társkereső, de ott van a beállítható lehetőségek közt az az opció is.


És teljesen ingyenes :)

2019. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
A HVG az aztán nagyon megbízható... Az interpals meg csak nőknek, illetve nagyon vonzó férfiaknak jó, senki másnak.
2019. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én anno egy thai társkeresön garázsdálkotam budapestről természetesen. Nem tudok eljutni thaiföldre.


Nagyon sok egyszerü lány is van az iylen helyeken, nem csak prostituáltak. Egyszerüen csak fiatal lányok, akik rá vannak izgulva a fehér pasikra.


És emiatt ott legalább 2 kategoriával jobb nőknek kellek, mint a fehérek között.


Persze néha szoktam látni tinderen thai nőket, akik éppen itt vannak magyarországon....na hát érdekes, hogy akkor már nem vagyok túlzottan érdekes számukra, mert nyilván látják, hogy mennyivel nagyobb itthon a kinálat :D


Mindesenetre a thai társkeresőn sok lány ír magától, kicsit olyan a szitu, mint egy europai társkeresön, csak pont forditva...tehát nem a nöket istenitik, hanem a pasikat.


elég sokan küldenek meztelen képeket magukról, teljesen szolidnak és gátlásosnak tünö lányok is kitárulkoznak elég kis erőfeszítés árán.

2019. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, olyan, aki esetleg eljutott találkozásig, kapcsolatig?

Igen,sokkal jobb és fiatalabb nők írnak és az ázsiai oldal hihetőbb is, ott nem csak szupermodellekre hajazók vannak fönn, mint a viktorián.

A victorian kiszámoltam, hogy 400 eur chat költés után kapnék privát elérhetöséget, hát köszi. Az ázsiásnál még nem tudom.

2019. márc. 4. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!