Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, hogy egy azsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy egy azsiai gyereknek tobb eselye volt felszedni egy csajt, mint nekem magyarkent?

Figyelt kérdés

Egy hazibuliban tortent az egesz, amikor eppen beszelgettem egy nagyon vonzo csajjal, amikor rovid idore elkellett mennem, mire visszajottem mar azt vettem eszre hogy valamilyen koreai vagy kinai kolyokkel smarol?! En magamat stilusosan oltozo, helyes es izmos ferfinak tartom, es ne haragudjatok meg, annal a sracnal nemhogy csak egy fejjel magasabb voltam, de a szor alig latszott a testen... Es ez mar nem az elso hasonlo alkalom.. KOMOYLAN ERRE TART A VILAG?!


valahogy ilyennek tunhetet a gyerek: [link]



2018. nov. 14. 19:31
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
22 F voltam..
2018. nov. 14. 19:32
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Ez az ember tök normálisnak, ápoltnak néz ki...
2018. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Jo, de egy no miert preferal egy ilyen megjelenesu "ferfit"?! Ez a sajat nemem meggyalazasa..
2018. nov. 14. 19:38
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
"valamilyen koreai vagy kinai kolyokkel smarol?! En magamat stilusosan oltozo, helyes es izmos ferfinak tartom" Mégis valamiért hátrányba kerültél a "kölyökkel" szemben. Háborgás helyett probáld megfejteni az okát.
2018. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
23%
Ki érti őket, van amelyiknek ezek a feminim bu*ik jönnek be, de azoknál ne bánd, hogy nem jött össze. :D F
2018. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván azért preferálja, mert ez tetszik neki.
2018. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
úgy, hogy egy görcsös frusztrált pali vagy
2018. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

Talán a lekezelő stìlusod az oka 😀

Vagy az hogy a srác "különleges" itt pont azért mert máshogy néz ki.Ezt egyszer egy francia fickó mondta,hogy itt magyarban sokkal könnyebb csajozni neki,mert a nők imádják az akcentusát.Othon teljesen átlagos volt,itt meg tapadtak rá a csajok. 😀

2018. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

Vannak emberek, akiknek az tetszik igazán, ha valaki más kinézetre, mint azok, akikkel nap mint nap találkozik a környezetében. Ebben nem kell keresni különösebb magyarázatot, egyszerűen ezeknek az embereknek majdnem mindegy a kinézet, elég, ha nagyon elüt az illető, pl. más rasszba tartozik. Kuriózumként tekintenek rájuk.


Ez olyan, mint amikor magyarként Törökországban voltam kint több hetet és nyomultak a török hölgyek. 🙂

2018. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
#9-es, a nagy genetikai különbség azért vonzó, mert tudat alatt a "szervezet" tisztában van vele, hogy emiatt az átlagosnál sokkal kisebb az esély arra, hogy örökletes betegségben szenvedő gyerekük szülessen (ami a genetikailag egymáshoz közel álló emberek esetében ugye, lásd pl. unokatestvér házasságok, sűrűbben előfordul). Ez még akkor is vonzerő faktor, ha az illető csak szexelni akar, és gyerek egyáltalán meg sem fordul a fejében.
2018. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!