Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár óra ismerettség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár óra ismerettség után csókolózás, mégsem tudok örüli neki! Lányok, akik ilyet csinálnak, mi az oka?

Figyelt kérdés

Egy kurzuson voltunk, de nem beszélgettünk soha, maximum messziről megnéztem, hogy csinos lány. Majd egy kurzus után metrón összetalálkoztunk, elkezdtünk beszélgetni a suliról, majd jött minden más. Mondta, hogy megy arénába, mert kell vennie ezt-azt, mondtam, hogy nekem is kéne venni már egy fülest, mert meg van törve a kábel lassan egy hete. Mondta hogy tartsak vele, sétálgattunk, kávéztunk, beszélgettünk, az órák teltével egyre jobban megnyíltunk és megismertük egymást, majd odáig jutottunk, hogy negyed óráig smároltunk. Ő kezdeményezte, eleinte sikerélménynek könyveltem el, de itthon elkezdtem agyalni, és teljesen rossz kedvem lett.

Csak olyanokra tudok gondolni, hogy csókolózott már vagy 100 fiúval, nem jelent neki semmit, neki kb. egy puszival egyenértékű ez, csak szexkapcsolatra kellenék neki 3 másik fiú mellett, úgyis megcsalna, a szexuális élete egy nimfomán filmbe beleillene stb.

Szóval túlparázom, hogy az ilyen lány csak "arra" jó? Lehet kicsit sok volt a gyakori, a sok megkeseredett ember kommentje, azért lettem ilyen!

Most várja, hogy írjak messengeren, de nem tudom mit tegyek.



2019. febr. 23. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nincs probléma, akkor csinálunk" tipikus esete.

Örülj már egy kicsit, minden rendben.

És írj neki, ismerd meg :)

2019. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Felesleges már előre rástresszezni, hogy gáz a csaj.

Ismerd meg, és kiderül.

2019. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs gond csinálsz?


De ha nem lépett volna az a baj, mi?

2019. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Te is csókoloztál vele. Gondolhatja rólad ugyanazokat, mint te róla. Pl. milyen egy pasi az, aki pár óra után lesmárol. Biztos mindig ezt teszi és a szájában járt aa fél város.
2019. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de hát nem is én csókoltam meg, eszembe nem jutott pár órányi császkálás után
2019. febr. 23. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

lehet már félév eleje óta kinézett magának, és azóta epekedik érted, otthon állandóan rád gondol, persze lehet, hogy ribi, benne van a pakliban

nem érdemes teóriákat gyártani, mint mondtam, ISMERD MEG, és kiderül

ha meg csak arra lesz jó... gondolom te sem fogsz összetörni, hogy kihasználja a testedet egy csinos lány

2019. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne parázz ennyi! Lehet már rég kiszemelt téged, vagy csak rögtön le akart csapni rád, ha már alkalom volt.

Ismerd meg, aztán dönts róla.

2019. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez komoly gond, szerintem is egy kis ribit fogtál ki, jobban jársz, ha még időben lekoptatod. :) Ha tovább mennél lehet, hogy összeszednél tőle valami komoly nemi bajt is. :) F
2019. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!