Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amíg nem teremtem meg magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem teremtem meg magamnak az alapvetö egzisztenciát, szerintetek logikus lépés, hogy addig nem szeretnék kapcsolatot? 25f

Figyelt kérdés

Nincs annál biztonságosabb érzés, amikor az ember a saját otthonába tér haza és a saját kocsijába ül bele. Ha bármi történik, akkor haza tudsz térni, van tetö a fejed fölött, vagy bárhová el tudsz jutni, ha valahova el kell menni. Biztonságérzetet ad, hogy semmire sincs hitel felvéve, semmit nem kell törleszteni.


Sajnos most albérletben élek két másik sráccal egy háromszobásban, mert nincs más választásom. Olcsóbb meg többet tudok spórólni. Szégyellem is, hogy nincs saját lakásom. Családi házról meg álmodni se merek. Nem akarok égni úgy általánosságban a lányok elött. Eddigi tapasztalataimból ki indulva ha kérdezik, hogy hol lakok, be szoktam vallani, hogy két másik pasival bérlünk egy lakást, hát utána már nem vagyok érdekes számukra.


Engem nagyon aggaszt, hogy az önmagukra adó, vonzó, szomszédlány típusú lányoknál ez elvárás. Ne értsétek félre, nem szoktam top modellekre rá hajtani, abba bele se merek gondolni, hogy nálluk mi lehet az alap elvárás.


Szeretnék 30 éves legkésöbb 32 éves koromra saját lakást és egy modernebb saját autót kifizetve.


Lányok ha egy ilyen fiúval találkoznátok aki hozzám hasonló elveket vallana, mit gondolnátok róla??


2019. febr. 23. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Engedd meg, hogy a kérdésedre kérdéssel válaszoljak.


25 vagy most állításod szerint nincs pénzed jobb albérletre.

30-32 éves korodig ezek alapján egy modernebb autó sem fog összejönni, nem hogy egy saját lakás. Te pedig ezekhez kötöd az ismerkedést.


Szerinted ki vágyna egy olyan társra aki 30+ évesen teljesen tapasztalatlan ?

2019. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szóval meg akarsz teremteni mindent, aztán egy lányt beültetni a készbe? Mert úgy gondolod, hogy akkor jobb csajoknál lesz esélyed? Akkor meg miért csodálkozol, hogy a lányoknál ez az elvárás, mikor te is erre hajtasz? Te is az egzisztenciádért cserébe akarsz jó csajt kapni.
2019. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz egyedül fenntartani egy albérletet, akkor hogyan lesz 5-7 év múlva hitelmentes lakásod, autód? Havi 300-400 ezret kéne ehhez félretenned.


Egyébként az alapkérdésed az, hogy a lányok mit szólnak ahhoz, hogy te nem akarsz kapcsolatot. Szerintem nem érdekli őket, van bőven pasi, akik közül választhatnak.

2019. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes én is 25 vagyok, 3 szobás lakásban 2 lakótárssal és nem szégyellem. Most fejeztem be az egyetemet és kezdtem dolgozni. Kocsit majd csak akkor akarok, ha már lesz gyerek, jogsim van, de saját autó nekem addig felesleges. Saját lakás majd jön mondjuk 10 év múlva, de akkor már zsebből, amennyi fizura számítok hosszú távon és mert nem szórom a pénzt. 33-35 éves korom előtt nem akarok családot.


17 éves korom óta voltak barátnőim, nem vagyok Casanova, de szerencsétlen sem, most is van egy barátnőm. Túlizgulod, túlgondolod ezt az egészet. A nőknél a pénz csak az egyik tényező a sok közül amit néznek, főleg aki maga is megkeresi a saját pénzét. A nőknek vonzó személyiség vagy egy sportos test ugyanúgy fontos például.


Te amúgy milyen lányokkal ismerkedsz? :D Mert a 18-23 évesek akikkel én, azok nagy többsége koliban vagy még a szülőkkel lakik és általában még örülni is szoktak, hogy nekem van saját szobám és nem a szüleimmel lakom.

2019. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 4-es az élő példa arra, hogy miért ez a tendencia a fiatal lányoknál. 35 éves kora körül akar családot, de valószínűleg nem egy szintén 35 éves nővel, hanem egy fiatalabbal. Tehát addigra meglesz a hitelmentes lakás, és keres majd egy huszonéves csajt, aki beköltözik, és akivel családot alapíthat. És mivel ez eléggé elterjedt manapság, ezért a lányok megszokták ezt.
2019. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Karena26 ***** válasza:
60%

Nincs annál klasszabb az életben, mikor két ember, akik szeretik egymást, összeházasodnak és közösen építik fel az életüket, olyanra, amiben mindketten jól érzik magukat! ;)

Amúgy honnan tudod, hogy a jövendőbeliddel hol fogtok majd élni, és milyen tetszik majd neki, vagy mi lesz praktikus? Addig, amíg meg nem találod a párodat, férfiként egy neked tetsző, megbízható autót érdemes lehet venned, ha kihasználnád, de ingatlant és autót venni csajozási célra, teljesen felesleges kiadást képez!

Ha vagyon nélkül nem érzed magad biztonságban ismerkedni, akkor nem azzal van a baj, hogy nincs autó, lakás, hanem komoly önértékelési problémáid vannak!!!

Ilyen gondolkodással, és nulla önbecsüléssel, ha már most mindezek meg is lennének, csak olyan csajok akadnának rád, akik szeretnek beleülni a készbe, de ha jobb fogás ígérkezik, odébb állnak, vagy életed végéig élősködnek rajtad!

Sztem elsősorban a gondolkodásodon és az énképeden változtass, aztán ha jön egy neked tetsző lány, ne szalaszd el a lehetőséget csak azért, mert még nincs kész az "álmod"! ;)

2019. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5


De közben meg most én is 25 éves vagyok és nincs gondom a huszonéves lányokkal való ismerkedésben, nincsenek felém lehetetlen elvárásaik.


A nők a férfiakkal koruk alapján is támasztanak elvárásokat. Ugyanaz a mondjuk 23 éves lány nem ugyanazokat a dolgokat várja el egy 25 éves sráctól mint egy 32 évestől.

2019. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#6: Annyira szépen hangzik így leírva, annyira szívmelengető érzés olvasni egy félrevezető ötbekezdéses mininovellát, hogy megkönnyeztem a monológodat. Ja, nem!
2019. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez megint ugyanaz az elmebetegség, amikor másik nőknél sikertelen férfiak meg a magasságra, vagy az arc jóképűségére fűzik fel kizárólag azt, hogy ők miért nem sikeresek a nőknél és mint egyetlen dolgokat amik számítanak. Megint mások, mint a kérdező is pedig a pénzbe, egzisztenciába vannak beleőrülve.


Olyan dolgokról, meg hogy mennyire (nem) lehet vonzó a személyiségük a nők számára, mennyire tökösek, magabiztosak, viccesek, jó dumásak, szórakoztatóak és hogy ezek is mennyire fontosak lennének, nem is gondolkodnak.

25/F

2019. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!