Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen látszólag tiszta helyzettel, de amely sokkal nagyobb buktatókat rejteget?

Figyelt kérdés

Az ember lanyat felkeszitik a köv helyzetekre ismerkedeskor :

1 - ha a pasi hazas , hogy kell kirúgni

2- az örökzöld tema a megcsalás ki hogy repuljön hova

3- a ferfi , aki nem akar komoly kapcsolatot

De mi van akkor ha a ferfi azzal indit , hogy ö komoly kapcsolatot akar es ha a nö ráhagyja hogy ö is , akkor maris a pasi elni akar a jogaival amit egy kapcsolat ad es atugorni ismerkedest stb

Mi a helyzet a ketsegbeesett pasikkal veluk keveset foglalkoznak a cikkek , akik esetleg önzöek es a szirupos szövegekkel hogy hazassag stb a nöt el tudja vakitani



#parasztvakitás
2019. febr. 23. 21:01
 1/3 Karena26 ***** válasza:
51%

Én nagyon egyszerűen ki szoktam szűrni a csélcsapokat. Első körben közlöm velük, hogy házasságig nincs szex, ha nem tetszik el lehet ballagni. A fele már nem is keres többet. :D A másik fele pedig még reménykedik a második-harmadik körig, hogy:

1. Csak vicceltem. Pedig nem.

2. Keménykedek, de majd ők megpuhítanak. Próbálkozni lehet.

3. Hátha csak nagyot mondok, mert így tesztelem őket, de ha átmennek a vizsgán, velem aludhatnak. Igaz, ez tényleg teszt, csak én halálosan komolyan gondolom a tartalmi részt.

Próbáld ki, nekem eddig bevált! ;)

Az a férfi, aki szex kilátása nélkül ismerkedik velünk, az tényleg minket akar személyesen, és nem bárkit. Az ilyen férfinak van önuralma, tisztel, becsül, és nagy valószínűség szerint a belső tulajdonságaid is tetszenek neki! ;)

2019. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"akkor maris a pasi elni akar a jogaival amit egy kapcsolat ad es atugorni ismerkedest stb"


Te meg nem. AZ ismerkedést hogy akarj átugrani? Egy nap alatt megismer? Ilyennel még soha nem találkoztam, hogy ugorjuk át az ismerkedést.


"Mi a helyzet a ketsegbeesett pasikkal veluk keveset foglalkoznak a cikkek , akik esetleg önzöek es a szirupos szövegekkel hogy hazassag stb a nöt el tudja vakitani"


Ha nem csak a szavakra hallgatsz, hanem figyelsz a másikra, akkor nagyon sok mindent meg lehet tudni, azt is, amit nem mondott ki vagy takargat.

2019. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj "Karena26" már megint nem vetted be a skizo gyógyszeredet, azt hiszed, hogy egy nő vagy, de valójában csak egy férfi troll. :))
2019. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!